Супутникова антена — відмінний атрибут для організації пасивного відпочинку. Варто тільки підключити антену, і ваш телевізор зможе показувати величезна кількість каналів.
Правда, для цього потрібно виконати налаштування супутникової антени. Зробити подібну роботу можна своїми руками, якщо дотримуватися інструкції і мати уявлення, як налаштувати супутникову антену самостійно.
Супутникова антена — це підвид параболічних антен, що виглядає як тарілка. Вона використовується для прийому хвиль від супутників зв'язку для радіо, так і для телебачення.
Особлива форма тарілки призводить сигнал до антени і збирає його в фокальній точці. Щоб передати сигнал на телевізор, в антені є спеціальний підсилювач. Він буває двох типів:
-рупорний опромінювач. Його налаштування проходять автономно. Опромінювач отримує сигнали від електромагнітних радіохвиль, після чого перетворює їх.
-новий спосіб посилення — використання сітки з металу або зайвих витків прово... Читати далі »
Для того щоб зробити надійні водостоки, необхідно ретельно підготувати:
-Жолоби з каналізаційних труб радіусом 55 міліметрів -Труби для водовідведення, мають діаметр в півсотні міліметрів -Спеціальні трійники, які будуть з'єднувати арматуру в одну систему, виходячи з розмірів каналізаційних комунікацій
Перед проведенням робіт необхідно провести розрахунки та створити проект, який дає чітке розуміння про кількість будівельного матеріалу, обсязі кріплення і т. д.
На початковому етапі виконання робіт:
-Вимірюють периметр даху, дозволяє з'ясувати загальну довжину жолобів і їх кількість -Фіксують точну висоту будівлі, що дозволяє визначити кількість труб для водостоку, орієнтуючись на обов'язкове відстань між ними, яка не повинна бути менше п'яти метрів -Після створення проекту і отримання необхідних даних слід приступити до розпилу каналізаційних труб, бажано з використанням дерев'яного шаблона, але вхідні патрубки довжиною від 15 до 20... Читати далі »
Ламінат в даний час є найбільш затребуваним матеріалом для виготовлення підлогового покриття в житлових приміщеннях. Пояснюється це тривалим терміном служби, невибагливістю в експлуатації, хорошими теплоізоляційними якостями і порівняно невисокою ціною.
До того ж великий вибір кольорової гами дозволяє підібрати ламінат під будь-який інтер'єр і дизайн. Головним і практично єдиним умовою для укладання ламінату є рівна поверхня підлоги. Якщо покласти ламінат на нерівна підлога, досить швидко між ламелями утворюються тріщини, в які потрапляє вода і сміття, деформуючи матеріал.
Ламінат є демократичним матеріалом у виборі поверхні для настилу – це може бути дерев'яна або бетонна підлога, паркет і навіть старий лінолеум не обов'язково видаляти. Однак, якщо поверхня має очевидні дефекти, такі як ями, сильний ухил або тріщини обов'язково потрібно позбавитися від них. Іноді вирівняти підлогу набагато важче і займає більше часу, ніж покласти сам ламінат. У таких випадк... Читати далі »
Опалювальні печі являють собою масивні споруди з цегли різних розмірів і форм, які використовують в якості палива дрова, вугілля, торф.
Як випливає з назви, опалювальні печі призначені для опалення приміщення. Основний тип тепловіддачі цегляних печей – конвекційне тепло від нагрітих стінок.
Головним достоїнством цегляних опалювальних печей є їх велика теплоємність (чим більше маса печі – тим більше її теплоємність – тим довше вона може обігрівати приміщення після закінчення топки). При вдалому плануванню будинку і відповідної конструкції печі одна піч може опалювати до чотирьох приміщень.
По товщині стінок опалювальні печі поділяються на тонкостінні (65 мм) і товстостінні (120 мм і більше). Тонкостінні печі швидше нагріваються (близько 1,5 годин) і швидше остигають. Товстостінні печі нагріваються повільніше (близько 2,5 годин), але довше зберігають тепло. Періодичність топки товстостінних печей при зовнішній температурі -10 град. С – один раз в добу, ... Читати далі »