Для того щоб зробити надійні водостоки, необхідно ретельно підготувати:
-Жолоби з каналізаційних труб радіусом 55 міліметрів -Труби для водовідведення, мають діаметр в півсотні міліметрів -Спеціальні трійники, які будуть з'єднувати арматуру в одну систему, виходячи з розмірів каналізаційних комунікацій
Перед проведенням робіт необхідно провести розрахунки та створити проект, який дає чітке розуміння про кількість будівельного матеріалу, обсязі кріплення і т. д.
На початковому етапі виконання робіт:
-Вимірюють периметр даху, дозволяє з'ясувати загальну довжину жолобів і їх кількість -Фіксують точну висоту будівлі, що дозволяє визначити кількість труб для водостоку, орієнтуючись на обов'язкове відстань між ними, яка не повинна бути менше п'яти метрів -Після створення проекту і отримання необхідних даних слід приступити до розпилу каналізаційних труб, бажано з використанням дерев'яного шаблона, але вхідні патрубки довжиною від 15 до 20 сантиметрів поруч з місцями з'єднань залишають цільними.
Далі розміщуються на опорні кронштейни крокви, інформацію, як їх зробити самостійно, можна знайти в сетиш.
При монтажі кронштейнів слід обов'язково враховувати кут нахилу, що дозволяє уникнути застою води. Далі:
-Монтують елементи кріплення для трубопроводу -Збирають конструкцію водостоку, з'єднуючи жолоба за допомогою кріплення або склеює кошти -Використовуючи трійники, коліна і додаткові відрізки ПВХ, приєднують відвідні труби -Водостоки своїми руками з каналізаційних труб можна зібрати на землі, так і прямо над дахом. На найвищі торцеві частини жолобів встановлюють заглушки.
Слід пам'ятати, що занадто сильне затягування кріплення не рекомендується, тому що під впливом температурних перепадів система буде трохи хитатися
Джерело: Малахіт - Новий житловий комплекс.
|