На своїй кухні господині часто не обійтися без такого побутового приладу як витяжка. Без витяжки кухонні меблі і стеля швидко покривається жиром і кіптявою, а для підтримання порядку в приміщенні часто доводиться вдаватися до генерального прибирання.
Сьогодні в магазинах побутової техніки можна купити самі різні види кухонних витяжок. Орієнтуючись на свій смак і бюджет, можна без праці вибрати в цьому розмаїтті самий підходящий варіант.
Проганяють повітря через вугільні фільтри і повертають його в приміщення. Встановлення такого приладу простіше, але ефективність нижче.
Обов'язково звертайте увагу на потужність електроприладу, так як ця характеристика відповідає за якість очищення повітря в приміщенні. З допомогою спеціальних формул можна розрахувати необхідні параметри витяжки, виходячи з норм Російської Федерації, кухонних площі і природної втрати потужності, що витрачається на проходження повітря до вентиляційної шахти через воздуховод.
Оптимальним варіантом складання шаф різних моделей не є якийсь один спосіб, так як різниця в конструкції вимагає різних підходів до збирання і розбирання вбудованих меблів.
Як зібрати купе класичного типу зазначено в наступній інструкції.
Підготовчий етап.
Вам необхідно ознайомитися з усіма деталями виробу (щоб нічого не переплутати в процесі складання і не доводилося все починати спочатку), підготувати інструменти і місце, де буде проходити збірка і установка. Складання будь-яких меблів проводиться в горизонтальному положенні.
Перший етап – збираємо подіум (цоколь і ніжки).
На деталі, яка є дном шафи, робимо розмітки за прямим кутам (конфирматам) так, щоб забезпечити оптимальний упор по всій площі. Монтуємо цоколь шкантами і минификсами, далі – забиваємо опорні цвяхи. Якщо є плінтус, її треба обрізати, оскільки необхідно, щоб подіум дуже щільно прилягав до задньої стіни.
Другий етап – встановлюємо бічні частини шафи (якщо вони є ... Читати далі »
Кухня – це особлива зона в будинку. Вона служить місцем, де часто збираються члени родини, де панує атмосфера активності та динаміки за рахунок того, що постійно щось готується або миється. Майстри фен-шуй говорять, що, злегка змінивши кухню, можна залучити в своє життя благополуччя.
Ідеальне розташування для кухні в будинку – як можна далі від виходу, при цьому вікна повинні виходити на Схід чи на Південь. Двері, що ведуть в кухню, не повинні межувати з дитячої або спальні, так як в спальні і на кухні панують різні енергії.
Для спальні характерна спокійна жіноча Інь, а для кухні – динамічна чоловіча Ян-енергія. Дуже важливо розташувати робочу зону (плиту, мийку, стільницю) таким чином, щоб господиня бачила всіх вхідних в кухню, щоб не злякатися. Настрій, в якому готується їжа для всієї родини, безпосередньо впливає на якість цієї їжі. Якщо людину налякати в момент приготування обіду, то продукти неодмінно вберуть в себе весь страх чи обурення.