Слово «лоджія» дослівно означає зону приміщення, відкриту з одного боку. У сучасному будівництві лоджією називають вдосконалений балкон, який вбудований в стіну будівлі. Лоджія абсолютно безпечне приміщення, так як її основа спирається на несучі конструкції.
Таке надійне кріплення дозволяє витримувати велику вагу: склити лоджію можна будь-якими склопакетами і використовувати будь утеплювач. До речі, утеплювати і підтримувати там постійну температуру значно простіше в порівнянні з балконом, тому що у лоджії є бічні стіни. Отже, ремонт лоджії обійдеться набагато дешевше, ніж ремонт балкона.
Балкон – це відкрита обгороджена перилами майданчик, розміщена на виступаючих із стіни балках або залізобетонної плити. Зрозуміло, що обтяжувати таку навісну конструкцію не можна з міркувань безпеки. Адже і сталеві балки, і плита розраховані на певне навантаження. Особливо, якщо будинок побудований давно, і багато його елементи знаходяться в поганому стані.
Автор статьи, Шаронов B.А. является главным экспером в одной известной типографии Санкт-Петербурга. Виталий Алексеевич пишет об области полиграфии уже более 25 лет. В упомянутой заметке идет речь о нанесении штрих кодов, о типах штриховых-кодов и об их специфических особенностях.
В исходной версии эта статья напечатана на нашем вебсайте. В начале заметки изложено, когда стал известен штриховой код. В основной части заметки перечисляются главные разновидности штрих кодов.
Код ЕАH 13.
Сокращение EАH значит European Article Numbering. Штриховой код включает 13 цифр, причем первые 12 из которых кодируют данные о товаре, а последняя это контрольная цифра. Встречается также короткий код EAН 8, который включает 7 цифр, шифрующих информацию, плюс контрольная цифра.
Штриховой код Сode39.
Нанесение штриховых кодов Cоdе 39 может шифровать помимо цифр также буквы, и часть знаков препинания.