Скло, без сумніву один з найдивовижніших матеріалів, використовуваних людиною. Має давню історію, скло продовжує залишатися одним з найбільш сучасних, модних і стильних матеріалів і донині. Мрійники XIX століття марили про будівлі зі скла і алюмінію, і, якщо їх мрії про соціальних перетвореннях так і залишилися утопіями, то будинки зі скла ми бачимо на кожному кроці.
У ХХ столітті скло пережило друге народження – з'явилися нові види скла, такі як триплекс, з'явилися технології, що дозволяють виробляти великі листи скла – і скло остаточно підкорило архітекторів і дизайнерів. Зараз для людей, охочих отримати стильний та сучасний інтер'єр існує простий рецепт успіху – краса скла, перевірена часом, плюс новітні технології і професіоналізм архітекторів і дизайнерів.
Архітектура і дизайн ХХІ немислимі без скла, а широта використання просто вражає: від підставок, посуду та стелажів – достеклянных перегородок,скляних дверей і навіть скляних підлог,сходів і ліфтових шахт!
Шпаклівка стін вимагає ретельної підготовки, в першу чергу, підготовки підстави.
Оштукатурена стіна повинна бути повністю висушена природним шляхом, очищена від пилу та бруду і ретельно загрунтована.
Суть вирівнювання поверхні шпаклівкою зводиться до поступового заповнення спочатку великих, а потім дрібних ямок спеціальним гіпсовим розчином.
Для шпаклювання потрібні два шпателя широкий і вузький. Шпаклівка наноситься на поверхню тонким рівним шаром, і не повинна бути занадто густою. Шпаклівку наносять довгою теркою або шпателем, тримаючи інструмент під кутом.
Чим менший кут, тим більша товщина шару, що накладається. Для повного вирівнювання на великих площах використовується довга сталева лінійка.
Спочатку ліквідовують всі великі нерівності, виїмки, тріщини. Після висихання і повного затвердіння розчину, приступають до вирівнювання.
Так що шпаклівка стін потрібна для того, щоб отримати ідеально гладку поверхню, яка необхідна перед використанням ... Читати далі »