Якщо ви стоїте перед вибором, з якого матеріалу побудувати будинок, щоб він відповідав вашим вимогам і уявленням про ідеальний будинок, то на сторінках нашого сайту ми постараємося надати вам повну інформацію про кам'яних будинках, якщо ж ви віддаєте перевагу дерев'яні будинки, то інформацію знайдете на сайті наших партнерів.
Будинки бувають різні в залежності від виду матеріалу підрозділяються на дерев'яні будинки і кам'яні будинки. Дерев'яні будинки в свою чергу поділяються на рубані зруби, будинки з оциліндрованої колоди, брусові будинки, каркасні будинки. До кам'яних будинків в малоповерховому будівництві можна віднести будинки з цегли, будинки з газобетону, будинки з бетонних блоків. Від того, як використовувати дім залежить і вибір матеріалу, якщо ви хочете побудувати заміський будинок, то перевага при виборі буде на стороні дерев'яного будинку, тому що він відповідає вимогам, заміського відпочинку. Якщо ж ви хочете побудувати надійни... Читати далі »
Ті, хто є любителем кави, знають, що в нього можна додавати не тільки молоко, вершки і цукор. Кава відмінно поєднуються з різними лікерами, морозивом, фруктами і навіть спеціями.
Щоб кава вийшов дійсно смачним, недостатньо просто насипати в нього спеції для кави зверху пінки, потрібно точно дотримуватися рецептуру і знати певні нюанси, але про це пізніше. Традиційними спеціями для кави є: кардамон, імбир, кориця, мускатний горіх і гвоздика. Такі спеції використовуються в арабських країнах в основному.
До екзотики відносяться такі спеції для кави: чорний перець, чилі, часник, аніс, запашний перець, аніс і кмин. Дуже популярними в деяких країнах вважаються такі спеції, які додають у каву: насіння конюшини, обсмажені зерна пшениці, лушпиння кавових зерен, сушений інжир або фініки.
Кава з такими прянощами, як-то не дуже відповідає європейському смаку. В Європі є свої приправи і прянощі, які незрозумілі на Сході: порошок з фундук... Читати далі »
У 2015 році орендні ставки на складські та логістичні приміщення в Києві та передмісті досягли історичного мінімуму.
В Україні за 2015 році збільшилася кількість порожніх складів. У зв'язку з негативної ділової динамікою на кінець 2015 року загальна ринкова вакантність складських приміщень зросла майже до 10%. Про це свідчать дані дослідження компанії DTZ.
Згідно з ним, в кінці червня 2015 року рівень первинної вакантності на ринку складської та логістичної нерухомості в Києві і передмісті з початку року виріс на 6% і склав 12,1%. У зв'язку з відсутністю нової пропозиції в сегменті, протягом другого півріччя 2015 року показник вакантності знизився, досягнувши рівня 11,8% в кінці третього кварталу і 9,8% на кінець року.
В кінці 2015 року найвищі запитувані орендні ставки на найкращі складські та логістичні приміщення в Києві та передмісті знаходилися в діапазоні від $2,5 до $5 за 1 кв. м на місяць, а для приміщень класу В, вони ... Читати далі »
Аларітпром – з 2006 року ексклюзивний представник концерну №1 в світі за виробництвом фронтальних навантажувачів, одного з найбільших виробників спецтехніки – концерну Guanxi LiuGong Machinery Co., Ltd. в Україні.
Вилковий навантажувач призначений для виконання різноманітних вантажно-розвантажувальних складських завдань. Вилкові навантажувачі обладнані телескопічною стрілою або двох-трехштанговою підйомною системою.
Основним робочим інструментом вилкового навантажувача є палетні вила. Більшість навантажувачів працюють на колісному ходу і приводяться в рух або за рахунок двигуна внутрішнього згоряння, або електромотора (в розділі погрузчик вилочный що знаходиться на сайті Аларіт Пром представлені дизельні вилкові навантажувачі).
Фірма гарантовано надає цілодобову сервісну підтримку, своєчасне постачання запасних частин, проводить діагностику та ... Читати далі »
Частка вільних площ у торгових центрах Москви постійно збільшується. У 2015 році шукали свого орендаря вже 8,3% площ, повідомляють «Ведомости» з посиланням на дані аналітиків компанії JLL. За рік вакантних місць в московських ТЦ стало більше на 2,3%.
За прогнозом експертів JLL, до кінця 2016 року частка вільних площ на московському ринку торгових центрів може збільшитися до 10% і наблизитися до рекордного показника II кварталу 2010 року, коли пустувало 11% приміщень.
Весь 2015 рік великі торгові центри столиці поступово порожніли. Магазини, які не в змозі платити високу орендну плату, розривали контракти.
Дослідники компанії Watcom прийшли до висновку, що за пару останніх років відвідувачів торгових центрів в передсвятковий період стало менше на 20% і більше. Покупці вважають за необхідне економити буквально на всьому. Такий песимізм вже коштував тим, хто володіє торговими центрами, втратами до 30% доходів за підсумками минулог... Читати далі »