Всі приміщення будинку умовно можна розділити на дві житлові (загальна кімната, спальня, дитяча, вітальня, їдальня, бібліотека, кімната для гостей і т. д.) та підсобні (гардеробна, санвузол, комора, сауна, котельня тощо).
Розмір будинку залежить від умов, в яких він розташований, необхідності слідувати архітектурному стилю, природних особливостей місцевості, та індивідуальних потреб мешканців. Ідеальний будинок повинен бути індивідуальний настільки, наскільки це взагалі можливо. Також розміри будинку варіюються в залежності від кліматичних особливостей. У суворих кліматичних умовах найбільш ідеальна форма будинку, при якій площа зовнішніх стін найменша (це куб), але оскільки реалізувати таку форму на практиці досить складно, то для будівництва застосовується, в основному, форма паралелепіпеда. В більш теплому кліматі форма і обсяг будинку не настільки важливі, і будинок цілком може бути достатньо великого обсягу і складатися з кількох... Читати далі »
Щоб створити в квартирі гармонійний, зручний інтер'єр, спочатку необхідно «спланувати» житловий простір. Типові планування квартир не дуже підходять для створення ідеального будинку.
Перш ніж приступити до будівництва, потрібно визначити, чи зможете ви самостійно налагодити складні виробничі, правові та фінансові відносини з виконавцями? Не варто залучати до виконання робіт з облаштування власного житла «дикі» бригади тільки тому, що їх послуги недорогі.
Існує безліч висококласних фірм, які не тільки приймають замовлення на виконання архітектурно-будівельних креслень, але й організовують зустрічі з архітекторами проектів та надають консультації з вибору підрядника для реалізації задуманого, а також рекомендації по внутрішній обробці майбутнього будинку. Адже тільки досвідчений архітектор може втілити в камені чи дереві ідею будинку вашої мрії. Слід пам'ятати — справжній професіонал ніколи не запропонує замовнику один єдиний ва... Читати далі »
Звичайно, в ідеалі створення індивідуального житлового простору повинно починатися з будівлі власного будинку або планування квартири. Якщо ви одна з щасливиць, які мають можливість будівництва будинку, краще довіритися професіоналам — архітекторам і будівельникам, однак планування свого житлового простору неодмінно потрібно здійснювати самостійно.
Наші поради допоможуть вам заощадити час і гроші і уникнути багатьох прикрих помилок. Проте мова піде не тільки про будівництво і серйозних будівельних роботах по зміні будівлі — наші рекомендації допоможуть спланувати вже наявну житлоплощу і підказати, як її зонувати для найбільш оптимального використання.
Будівництво заміського будинку та благоустрій ділянки — це справа не одного року. А красивий затишний будинок — насамперед результат грамотної планування.
Перш ніж поставити будинок слід придивитися до місцевості. Цим часто нехтують при будівництві, а даремно: рослини і тв... Читати далі »