Головна » 2014 » Декабрь » 09

Виріс в Колорадо, Кельвін Зайберт, дуже багато свого часу провів на будівельних майданчиках. В ті часи, художник був за тисячі кілометрів від океану, але це його не зупинило від будівництва замків з піску. «Увечері, коли всі йдуть з роботи і до світанку, я знаходив багато піску і створював неповторні постаті, піщані замки», - розповідає він.

Ось уже протягом кількох десятиліть, Зайберт продовжує створювати піщані замки, хоча сьогодні вони, як правило, набагато цікавіше, ніж тоді. Його піщані замки мають складні вежі і рови, вони дозволяють людям, які спостерігають за його роботою, поринути у казку, побачити дивовижні казкові світу зовсім по-іншому.

«У мене завжди було якусь спорідненість з архітектурою, яку я постійно бачив під час будівництва. Бруталізм, є моєму стилем в даний час», зазначає Зайберт.

Варто відзначити, що Зайберт використовують під час виготовлення своїх піщаних скульптур простий набір інструментів: відро з водою, пісок і пластик, для того щоб отримувати гострі краї в піщаних фігур. Як зазначає художник, його інструмент йому обійшовся лише ... Читати далі »

Переглядів: 861 | Дата: 09.12.2014

У 2011 році нью-йоркська галерея Boo-Hooray організувала виставку романів у м'якій обкладинці режисера Еда Вуда, відомого світу не найкращими своїми роботами, що в кіно, в літературі. Він написав романи в лічені дні і продав їх видавництвам під різними псевдонімами. Тоді вони отримали найкращі відгуки, а зараз їх дбайливо зберігають в колекції рідкісних книг Корнельського університету. Рідкісні книги все частіше намагаються зберегти саме у паперовому вигляді.

Куратори Boo-Hooray пішли на багато чого, щоб знайти всі роботи Вуда, але їхня робота була б ще складніше, якби режисер писав в наші дні. Як і багато плодовиті автори сучасності, він міг би продавати свої романи через Kindle або іншу платформу. Незважаючи на те, що паперові книги важче поширювати, у них є одна величезна перевага над електронними: поки архіваріуси можуть зберігати їх від руйнування, їх можна буде прочитати і століття тому.

Є думка, що всю літературу зараз потрібно переводити в електронний вигляд, так як саме він дозволить без зусиль зберігати багато відомості та дані для нащадків, але тут не в... Читати далі »

Переглядів: 795 | Дата: 09.12.2014

Виставка «Бенксі. Ретроспектива» так і не буде показана в Москві, її скасували. Про це представникам засобів масової інформації повідомила прес-служба музейно-виставкового об'єднання «Манеж». Виставка всесвітньовідомого художника-граффиста повинна була пройти в столиці Росії, Москві з 25 вересня по 10 жовтня 2014 року.

Як стало відомо зовсім недавно, організатори (до речі, це МВО «Манеж» і галерея «Тріумф») зробили все можливе, для того щоб провести виставку Бенксі в Москві. Вони забезпечили підготовку, організували юридичну підтримку, знайшли фінанси, загалом зробили все можливе і необхідне для того, щоб виставка відбулася. Але, деякі власники творінь Бенксі відкликали свої роботи. Після цього почалася ланцюгова реакція, інші власники творів Бенксі також почали відмовлятися від участі у цьому проекті. Відповідно, виставку зараз провести просто неможливо, через брак достатньої кількості робіт майстра.

Варто відзначити, що виставка «Бенксі. Ретроспектива» повинна була стати однією з найбільш масштабних виставок. Очікувалося, що на ній буде представлено більше 130 р... Читати далі »

Переглядів: 833 | Дата: 09.12.2014

Вчені виявили найдавніший малюнок - зразок наскельного мистецтва в світі. Невідомий художник 39 тисяч років тому поклав руку на скелю в індонезійській печері і розпорошив над нею червоний мінеральний порошок, створивши ідеальний контурний малюнок на стіні. І це виглядає неймовірним, враховуючи вік знахідки і всі наші відомості про те, яким шляхом розвивалося людство. Можливо, воно було більш розвиненим в настільки давні часи в порівнянні з тим, що наука припускала раніше.

Поруч із зображенням руки є й інші зразки наскального живопису, що зображують тварин. Вчені впевнені, що виявлення самого древнього у світі малюнка дозволить дослідникам нарешті зрозуміти, як люди взагалі прийшли до того, щоб виражати себе через мистецтво.

Новий зразок наскельного малюнка повністю змінив уявлення вчених про те, як і коли люди стали схожими на сучасних, каже археолог і геохімік Максим Обер з університету Гріффіта (Австралія). Знахідка дозволяє вести відлік з іншої дати. Крім того, рука на скелі говорить про те, що не в Європі зародилися сучасні люди.

Обер не міг повірити оч... Читати далі »

Переглядів: 983 | Дата: 09.12.2014

Гігантські кальмари, механічні руки і переслідують перехожих особи - це лише деякі з тих чудових фресок, які змінили вигляд туніської села, перетворивши її в сюрреалістичний художній музей прямо під відкритим небом.

Стіни будівель в невеликому селі Ер-Ріяд, яка розташована на древньому острові Джерба, були прикрашені приголомшливими графіті, авторами яких виступили 150 абсолютно різних художників із 30 країн. Зробити вдома яскравіше допоміг проект Djerbahood, куратором якого виступає паризький власник художніх галерей Мехді Бен-Шейх (Mehdi Ben Cheikh), засновник галереї Itinerrance.

Від восьминога, обгорненого навколо кута будівлі, до об'ємного малюнка пронизливих блакитних очей, які стежать за жителями села і туристами, - кожен малюнок можна назвати воістину справжнім витвором мистецтва, яке привертає до себе всю увагу проходять повз чудових творінь, людей. Кожне графіті відображає характер автора, при цьому всі малюнки виконані згідно з запропонованим раніше ескізами та об'єднані тематикою даної місцевості.

Невелика село Ер-Ріяд є домом для другий найстар... Читати далі »

Переглядів: 817 | Дата: 09.12.2014

Пошук

Календар
«  Декабрь 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Архів записів
Реклама
Статистика


Інформер

Зворотній зв'язок

Business-Key Top Sites HotLog