При проведенні подібного роду робіт важливо підійти до справи з повною відповідальністю. Вкрай необхідно провести таку процедуру якомога раніше, адже відсоток тепловтрати в приміщенні на зимовий період досягає майже 15-ти.
У зв'язку з утворенням конденсату безпосередньо вгорі, на поверхнях стін та стелі, що виникла внаслідок різниці температури, що в свою чергу сприяє розмноження грибка. Утеплений стелю запобігає подібні проблеми, крім того всю процедуру можна виконати повністю своїми руками, а підвищення рівня теплоізоляції дозволить зберегти не тільки тепло всередині дому, але і заощадити сімейний бюджет. В основному існує два типу: внутрішня і зовнішня обробка. Перед вибором найбільш оптимального рішення утеплення стелі в приватному будинку своїми руками слід провести порівняльний аналіз усіх негативних і позитивних сторін кожного методу, що дозволить підібрати найбільш підходящий.
• В першу чергу слід врахувати, що у обох типів утеплення використовувані матеріали істотно відрізняються один від одного. Якщо говорити про внутрішньому утепленні стелі, для нього рекомендується застосовувати мінеральну вату, що стосується зовнішнього, на сьогоднішній день для технології такого роду може використовуватися практично будь-який відомий утеплювач.
• Також на вибір методу для утеплення впливає висота перекриттів самого будинку. Основна причина – внутрішня обробка стелі безпосередньо пов'язана з монтажем підвісної конструкції. До неї ж відноситься естетичний фактор, від якого залежить, як людина буде відчувати себе в кімнаті, стеля якої обклеєний матеріалом, за своїми якостями і характеристиками фактично ідентичний зі скловатою? Що стосується зовнішнього утеплення, зовсім не обов'язково дбати про естетичних чинниках.
• Утеплення стелі в приватному будинку своїми руками стелі за допомогою мінвати найчастіше здійснюється в тих випадках, коли плити, які забезпечують всі перекриття будинку, були покладені криво, а також з великими перепадами. Такий метод можна назвати більш надійним і оптимальним для робіт з вирівнювання подібних дефектів. Також викривлення приховують підвісною стелею. Якщо вже прийнято рішення щодо здійснення монтажу такої стелі, то цілком актуально провести і утеплювальні роботи, що в свою чергу запобігає втраті тепла на зимовий період.
|