Гнучкий J-профіль спрощує установку навколо вигнутих об'єктів типу арочних і круглих вікон. Щоб встановлювати обрамлення навколо арочного вікна, повторіть ці прості кроки: виміряйте окружність арки, потім з двох сторін додайте розмір трохи менше ніж розмір лицьової планки J-профілю, щоб врахувати перекриття підстави J-каналу.
Помістіть гнучкий профіль по одній стороні вікна, залишаючи за розміром (k) нижче нижнього краю дерев'яного бруска вікна. Встановіть перший кріплення (цвях, саморіз або скобу) в планку гнучкого профілю. Кріплення встановлюється крізь вініл з повним забиванням. Це — виняток з правила, яке говорить, що не можна повністю закріплювати вінілову обшивку. Коли робиться обрамлення навколо вигнутих об'єктів, гнучкий J-профіль закріплюють жорстко.
Розміщуйте додаткові кріплення по гребеню з кроком 15 см з повним забиванням. З нижньої сторони вінілової дуги подрежьте і підігніть вініл, притискаючи відігнуту частину до рами... Читати далі »
Дерев'яні вітрові дошки, як і весь будинок, потребують захисту від негоди. Щоб забезпечувати цей захист, на них встановлюються вінілові або алюмінієві фаски. Є два способи монтажу фасок: один для фаски з софітом, інший для фаски без софіта. Установка фаски без софітів починається з припасування до верхньої кромки дерев'яної вітрової дошки вінілового завершального профілю.
Після чого вимірюється відстань від жолоби завершального профілю до низу дерев'яної прічеліни. Вінілова фаска розмічається з отриманого розміру з урахуванням температурного зазору між верхньою кромкою фаски і дном приймаючого жолоби завершальній рейки. Фаска обрізається. Перевіривши ще раз висоту фаски на верхній частині її лицьової планки, пунсоном нарізаються зачепи з кроком 15-20 см. На нижній лицьової планки перфоратором (якщо можливо) або дрилем проробляються отвори під кріплення з кроком не більше 40 див. Отвори потрібно робити овальної форми, що б вони не перешкоджа... Читати далі »