Новий рівень комфорту. Вікна з клімат-контролем. Більшість з нас переконані, що з купівлею пластикового вікна життя в квартирі або в будинку стане набагато більш комфортною і затишною, але це правда лише від частини. Насправді пластикове вікно таїть в собі ряд недоліків які навіть можуть становити небезпеку для людини. Отже, Ви вирішили замінити своє вікно на нове пластикове. Ви впевнені, що платите за комфорт, тепло і затишок у Вашому будинку або квартирі. Але через пару тижнів експлуатації нових вікон Ви починаєте помічати, що при постійно закритому вікні в приміщенні душно і повітря сперт, а при відкритому – втрачаються всі властивості шумо-і теплоізоляції і така дорога покупка вже не приносить радості. Справа в тому, що поява пластикових вікон докорінно змінило умови вентиляції, теплообміну і мікроклімат в квартирі. І, насамперед, тому, що ці вікна стали забезпечувати дуже щільне замикання.
Безперечно, що з їх появою наше житло стає набагато тепліше - нові вікна зберігають енергію, яка витрачається на опалення, і захищають від вуличного шуму. Але вони ж і перешкоджають "природному" повітрообміну, а значить, часто викликають підвищення вологості повітря в приміщенні, що призводить до утворення цвілі і грибків. А звідси як наслідок погане самопочуття і хвороби.
Тому, це питання один з найбільш важливих. Щоб вирішити цю проблему, рекомендується регулярно відкривати пластикові вікна для провітрювання на певний час (як правило, 10-15 хвилин). Однак, як показує практика, робити це регулярно, вкрай важко, і, отже, бажаний результат не досягається. Та й такий спосіб провітрювання "комфортним" не назвеш. Тому рекомендується комплектувати кожне вікно системою самовентиляції, яка забезпечує приплив свіжого повітря протягом 24 годин на добу, що перешкоджає появі протягів.
Це особливо актуально, якщо в будинку є маленькі діти. Система самовентиляції «Regel-Air» повністю автономна і не вимагає додаткової електричної або іншої енергії. Вся очищення приміщення відбувається за рахунок природної різниці тиску. Навіть шквали вітру не впливають на зміну температури в приміщенні. Посилення повітряних мас блокуються системою, і в будь-яку погоду в будинок входить рівно стільки повітря, скільки потрібно для вентиляції. Якщо Ви пішли на роботу і вирішили залишити вікно відкритим, щоб не було душно, домушники скажуть Вам спасибі. Зламати вікно навіть на микрощелевом провітрюванні значно легше, ніж просто закрите. Таким чином, Regel-Air забезпечує додаткову безпеку Вашого будинку: вікна залишаються закритими, а свіже повітря надходить постійно. Прийшовши ввечері додому, Ви не будете насолоджуватися духотою і запахами від шпалер, лакових покриттів меблів і запахом килимів.
Таким чином, система самовентиляції забезпечує плавне регулювання припливу повітря, виключає появу протягів і різких температурних перепадів, а також можливість обмерзання взимку, зменшує знос рухомих компонентів вікна, не потребує обслуговування та електроживлення, а також може монтуватися на вже встановлені вікна. Встановлюючи в квартири пластикові вікна, ми отримуємо перевагу у порівнянні зі старими, віконними блоками. Завдяки удосконаленню віконних блоків, у вашій оселі завжди буде тиша і, відповідно, затишок, а це важливий чинник в наш час, адже кількість автомобільного транспорту та інших несприятливих моментів, під стінами будинку, з кожним днем стає все більше і більше. Тепер розглянемо це технічний пристрій детальніше.
Комплект Regel-Air складається з двох елементів встановлених поруч: повітря зовні проникає через нижній елемент, в той час як верхній клапан дозволяє йому проникнути в приміщення. В нижній частині рами з обох сторін, вирізують невелику площу ущільнювача, поміщаючи на її місце плоску вставку. Завдяки цьому утворюється щілина, через яку повітря отримує можливість потрапити в простір між стулкою і рамою, а потім піднятися вгору. Для того, щоб повітря могло проникнути в кімнату, у верхню частину рами монтуються два механізму, що нагадують плоскі паралелепіпеди.
Кожен з них оснащений отворами для проходу повітря, а також рухомі поздовжні пелюстки. т. к. При закритих вікнах, повітря в приміщенні рівномірно викачується вентиляцією — утворюється розрідження. При істотній різниці тиску всередині і зовні приміщення пелюстки відкриваються, дозволяючи повітрю проникнути в кімнату в невеликих кількостях (близько 6 куб. м/годину). Таким чином, у вашій квартирі постійно свіже повітря, а необхідність в постійному провітрюванні відпадає.
У результаті ми маємо чудову вентиляційну систему: доступну, легко вмонтовувану, в тому числі і у вже встановлені вікна, а також має приховане розташування (у фальці вікна). І хочемо нагадати, що існують будівельні норми в яких прописано обов'язкову присутність клапана припливної вентиляції для пластикових вікон встановлених на кухні.
|