Головна » 2015 » Октябрь » 1 » Ремонт підлоги.
16:41
Ремонт підлоги.

Технологія настилу підлог по лагам дуже широко застосовувалася протягом багатьох років, так і застосовується сьогодні. Але в силу недоліків технології, неправильного застосування, а іноді і просто неякісної установки лаг, при експлуатації підлоги починають прогинатися, скрипіти і так далі.

Відразу скажемо, що найкращий і правильний вихід - це повністю зняти старі підлоги і настелити за новою, використовуючи сучасні матеріали і технології настилу підлог. Але інколи, в силу різних причин, підлоги необхідно просто відремонтувати, не знімаючи самого настилу. Розглянемо кілька способів такого ремонту підлоги. 

Отже, як ми згадали вище, краще перестелити підлоги повністю, тому що ремонт не знімаючи настилу не дає надійної гарантії і тим більше таким способом можна вирівняти підлоги. Але припустимо Ви затіяли просто косметичний ремонт і хочете постелити на підлогу ламінат або лінолеум. Якщо настелити нове покриття на підлогу який скрипить і прогинається, то припустимо ламінат швидко прийде в непридатність, статева плитка просто відвалиться, лінолеум на слабких місцях, так-само швидко зношуватися. Що-ж робити? 

Що-б спробувати максимально якісно відремонтувати стару підлогу, для початку спробуємо розібратися чому-ж підлоги починають прогинатися і відповідно скрипіти.

Перша і основна причина, це те, що при виставленні лад, вирівнювання, підкладали під них різні підкладки, які з временемусыхаются, тріскаються, а іноді і просто вилітають тому що не закріплені. Лага і відповідно весь підлогу в цьому місці починають прогинатися. Наступна причина - це неякісний матеріал, який використовувався для лаг, припустимо сирої брус, який з часом висохло і деформувався. Так-же часто зустрічається ненадійне кріплення настилу, припустимо листів ДСП, до лагів. Раніше його кріпили просто на цвяхи, що при інтенсивному використанні підлоги, призводить до ослаблення кріплення.

Ну що-ж, тепер виходячи з перерахованих вище причин спробуємо відремонтувати підлогу. Насамперед необхідно визначити місце розташування всіх лад. Якщо на підлозі нічого не наслано це видно з кріпленням, припустимо капелюшки цвяхів або шурупів. Якщо ж кріплень не видно, то свердлимо пробні отвори і якщо так можна виразиться "намацуємо" де знаходяться лаги. Коли всі лаги знайдені, надійно прикручуємо на шурупи настил до лагів, з кроком максимум 20 сантиметрів. Що-б настил надійно притулився, обов'язково спочатку просвердлюємо отвори в настилі під шурупи.
Переглядів: 779
Пошук

Календар
«  Октябрь 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Архів записів
Реклама
Статистика


Інформер

Зворотній зв'язок

Business-Key Top Sites HotLog