Якщо грошей на покупку кондиціонера зовсім небагато – не купуйте «найдешевший інвертор». Краще виберіть гідний якісний кондиціонер без інвертора і з мінімальним набором функцій – але відомого виробника з хорошою репутацією.
Якщо вибрали інверторний кондиціонер – купуйте його «на розмір більше». Так, покупка буде на дві-три тисячі руб. дорожче, зате кондиціонер буде тихіше на 2-3 дБ, а це дуже помітна різниця. Особливо в спальні або дитячої. Справа в тому, що у більш потужного кондиціонера більше площа теплообмінника. Тому він здатний охолодити або зігріти кімнату при більш низькій швидкості вентилятора. А значить – ні шуму, ні протягу! Важливо: порада стосується лише інверторних кондиціонерів! Якщо купити дуже потужний класичний кондиціонер, він навпаки буде турбувати вас постійним включенням/виключенням.
Монтувати кондиціонер повинні професіонали. За статистикою, до 80% поломок кондиціонера викликані неписьменним монтажем. Краще, якщо ви купите і встановіть спліт-систему не у розпал спекотного сезону, а навесні – інакше можна нарватися на «шабашників», які проведуть монтаж швидко, дорого і неякісно. Купуйте та замовляйте монтаж у офіційних дилерів і неодмінно отримаєте гарантійний талон на кондиицонер.
|