Пристрій полімерної гідроізоляції, в тому числі і гідроізоляції промислових підлог, – надійний спосіб захистити поверхню від надлишкової вологи, що негативно впливає на міцність будови. Якщо не завдати полімерну гідроізоляцію, то незабаром фундамент почне гнити і руйнуватися, в результаті чого виникне небезпека для конструкції. Якщо ви не виконаєте гідроізоляцію підлоги, то в подальшому є ризик затопити сусідів.
Відсутність полімерної гідроізоляції стін може призвести до появи плісняви, грибка, а також інших мікроорганізмів. Якщо не дотримуватися всі вимоги при влаштуванні гідроізоляції даху, то остання з часом почне протікати.
Варто зробити висновок: якщо неуважно ставитися до гідроізоляції підлог, стін, даху, фундаменту, швів або не дотримуватися технологію укладання, при експлуатації приміщення може виникнути маса проблем. Тому варто серйозно поставитися до питання, т. к. ремонт квартири або будинку обійдеться вам значно дорожче.
Ще недавно гідроізоляція підлоги, швів, стін, фундаменту здійснювалася за допомогою руберойду і бітуму. Але ці матеріали не відповідали багатьом вимогам, які ставилися перед будівництвом. Полімерна гідроізоляція має більш тривалий термін служби і якісно відрізняється від бітумних аналогів. Тому на сьогоднішній день для герметизації та захисту від вологи використовується тільки полімерна гідроізоляція підлоги та інших частин будівлі.
Матеріал являє собою композицію поліефірних смол твердих полиизоцианатным затверджувачем. Наноситься рідка полімерна гідроізоляція на суху, очищену поверхню промислових підлог або будь-яку іншу за допомогою поліамідного валика або під шпатель. Іноді виникає необхідність наносити гідроізоляцію підлоги або стін на вологу поверхню. В такому випадку, в розчин перед нанесенням додають спеціальні речовини, які значно підвищують зчеплення з вологою поверхнею.
Склад для гідроізоляції підлоги, гідроізоляції швів, стін, покрівлі готують безпосередньо на місці ремонту, т. к. життєздатність даних сумішей найчастіше становить 1-2 години. Процес пристрої можна умовно розділити на наступні етапи:
-підготовка основи; -нанесення гідроізоляційного матеріалу; -витримка поверхні до повної готовності.
Рідка полімерна гідроізоляція – відповідне рішення для захисту бетонних підлог в промислових приміщеннях, каналізаційних і промислових стоків, місць, часто контактують з хімічними речовинами. Це пояснюється унікальними властивостями рідкої гідроізоляції:
-Зручність нанесення: рідку гідроізоляцію легко наносити практично на будь-яку поверхню, будь то метал, дерево, штукатурка або бетон; -Відсутність швів: рідка гідроізоляція підлоги, стін, даху покриває поверхню суцільним шаром. Це забезпечує надійний захист від проникнення вологи; -Можливість застосування для місць складної форми; -Висока міцність; -Стійкість до різних погодних умов, УФ-випромінювання: склад для рідкої гідроізоляції зберігає свою еластичність при низьких температурах і не розм'якшується при високих; -Стійкість до робіт, пов'язаних з вібрацією; -Стійкість до хімічних реагентів: склад для рідкої гідроізоляції стійкий до впливу бензину, лугів, солоної води, кислотних дощів, масел і т. д.
|