При укладанні бетонної основи підлоги найчастіше виникають тріщини. Це може бути пов'язано як з несприятливими умовами, в яких укладання здійснюється (термоудары, вплив сильних агресивних середовищ), так і з недоліками при виконанні робіт.
Тріщини в підставі призводять до тріщин в покритті. Як їх уникнути? Для цього використовують всілякі армуючі покриття (поліефірні, вуглецеві склотканини).
Самим оптимальним методом обробки тріщин є їх міцність, заповнення герметиками з подальшим армуванням склотканиною, яка також просочується еластичними полімерами. Такий метод обробки тріщин повністю ізолює основу з тріщинами від укладається полімерного підлоги.
Цей спосіб ефективний, але дуже дорогий, тому частіше всього на виробництвах використовують розшивку тріщин з подальшою обробкою полімерним компаундом.
Цей метод доступний за своєю вартістю, але аж ніяк не виключає повторного тріщиноутворення. Тому перший спосіб, безумовно, краще, він гарантує якість... Читати далі »
Проектування котелень ділиться на кілька етапів. Отримання технічного завдання і підбір основного обладнання, виконання робочих креслень, здача проекта. Автономна газова котельня може бути вбудованою (розташована на будь-якому поверсі житлового будинку), прибудинкова, даховаь.
Незалежно від містярозположення існують вимоги до об'ємно-планувальних і конструктивним рішенням для автономних газових котелень. При розміщенні теплових агрегатів сумарною потужністю до 350 кВт в окремому приміщенні, приміщення має відповідати наступним вимогам:
Висота стелі при проектуванні котельні повинна становити не менше 2,5 метра. Обсяг і площа приміщення котельні проектуються з умов зручного обслуговування теплових агрегатів і допоміжного обладнання, але не менше 15 куб. метрів;
Вбудовані в будівлю автономні котельні слід розміщувати біля зовнішніх стін будівлі на відстані не більше 12 м від виходу з цих будівель;
Приміщення автономної котельні повино бути відокр... Читати далі »