Плівка для гідроізоляції має схожу структуру з паробар'єром, але з одним принциповим відзнакою – всередині мембрани існує маса мікроскопічних отворів у формі конуса, які дають можливість вільно виходити назовні пару і не дозволяють воді проникати всередину.
Також як і пароізоляція, ці плівки мають в основі полімерне армировочное волокно, покрите з обох сторін поліетиленовими мембранними шарами. Призначення гідробар'єр - захист від вологи дерев'яних елементів перекриття та перешкоджання проникнення на горищний простір пилу, вологи та інших забруднень ззовні.
Матеріал також випускається в рулонах і володіє різними характеристиками залежно від щільності та розміру комірок мембрани. Існують плівки з самоклеючі краєм, який полегшує процес монтажу ізолятора. Гідро та пароізоляція на сьогоднішній день є однією з основних складових так званого "покрівельного пирога", і необхідна для захисту дерев'яних перекриттів і теплоізоляційних матеріалів від пари і конденсату. Ізоляція такого плану незамінна для будь-якого виду "теплою" даху будь-якого будинку, незалежно від призначення.
Відмінності гідробар'єра від паробар'єра існують, незважаючи на те, що обидва матеріали застосовують для захисту споруд від зайвої вологи. Незважаючи на схожість складу та основних властивостей, різниця паробар'єра і гідробар'єра залишається суттєвою - перший тип матеріалу призначений для роботи під дахом і утеплювачем, а другий - навпаки, перед утеплюючими плитами.
|