Встановити у ванній електричну полотенцесушку не складніше, ніж повісити полку, тим більше що необхідний інструмент є у будь-якого господаря. Основним завданням є вибір зручного місця для установки і правильного підключення до мережи.
Рушникосушка для ванної кімнати виконує одночасно дві задачі: додатковий обігрів приміщення і сушка рушників. Для цих цілей пропонується практична форма і виконання пристрою. Використовуються неоребрені труби різної конфігурації, всередині розташовуються нагрівальні елементи.
Визначити місце установки бажано ще до придбання самого пристрою. Багато що залежить від класу захисту і способу підключення обігрівача, які істотно різняться у моделей, представлених на ринку. Якщо використовувати рушникосушку з підключенням до розетки або з встановленим термостатом на вилці, то важливо орієнтуватися на довжину проводу. Розетка встановлюється в третій зоні, в той час як полотенцесушку можна посунути в другу зону або навіть в першу залежно від ступеню захисту корпусу. Набагато практичніше розташовувати полотенцесушку по можливості в третій зоні, де навіть бризки рідко потраплятимуть на пристрій.
Бажано розташувати полотенцесушку недалеко від решітки вентиляції або на ділянці між дверима і витяжкою, звідки в першу чергу буде видалятися вологе повітря. Якщо в радіатора є поворотні частини, то перевірте, як він буде рухатися в зворотній точці, щоб не зачіпали інші елементи обстановки і не перекривалися без потреби.
|