Головна » 2016 » Октябрь » 23 » Як правильно укладати камінь
13:21
Як правильно укладати камінь

Для отримання більш натурального вигляду, під час установки чергуйте елементи за розміром, товщиною, кольором і текстурою. Використовуйте облицювання з декількох упаковок одночасно.

Якщо Ви віддали перевагу укладання облицювання з розшиванням швів, то щоб уникнути забруднення вже встановленого матеріалу, укладайте елементи облицювання, рухаючись зверху вниз. Намагайтеся встановлювати їх так, щоб зазор між ними був скрізь приблизно однаковим. Рекомендований зазор – 1,5 см. При установці уникайте довгих рівних ліній швів, по вертикалі, так і по горизонталі. 

Укладаючи тонкостінні лицювальні цегли і прямокутні види каменів, особливу увагу приділяйте дотримання горизонтальних ліній, використовуючи для цього будівельний рівень. 

Слідкуйте також за тим, щоб кут в місцях перетину вертикальних і горизонтальних ліній швів був дорівнює 90 градусів.

Почніть установку з кутових елементів. Укладайте їх, чергуючи короткі і довгі сторони.

Рекомендуємо перед початком монтажу каменю нанесення на стіну сполучною рідини «Бетоноконтакт», яка забезпечує краще зчеплення розчину зі стіною. Дайте сполучною рідини висохнути і починайте роботу.

При монтажі каменю необхідно використовувати кладочну сітку, прикріпіть сітку до стіни за допомогою дюбелів або спеціальних шурупів з шайбою. Використовуючи кельму, нанесіть на зворотну сторону облицювального елемента шар розчину для кладки товщиною близько 1,5 см. Слідкуйте за тим, щоб розчин покрив всю поверхню. Розчин проникає у всі комірки сітки, і при висиханні утворюється єдиний моноліт, що забезпечує 100% гарантію на те, що камінь з часом не зможе відвалитися під зовнішнім впливом. Використання кладочної сітки обов'язково як для безшовному облицюванні, так і для облицювання зі швом.

Притисніть лицьова елемент до стіни. Злегка його пообертайте для досягнення найкращої фіксації. При цьому розчин обов'язково повинен выдавиться з усіх сторін встановленого елемента. Використовуючи кельму, видаліть надлишки розчину, залишаючи, однак, його тонкий шар на торцях. Можливо також нанесення тонкого шару розчину на торці за допомогою спеціального мішечка, заповненого розчином.

Якщо під час монтажу на облицювання потрапив розчин, видалите його відразу з допомогою води і кисті.

Якщо облицювання встановлюється на дуже суху поверхню або погода спекотна і суха, то встановлюються елементи і поверхню рекомендується попередньо зволожити за допомогою розпилювача або малярської кисті. Елементи облицювання можна опустити у відро з водою тією частиною, на яку наноситься розчин. Після змочування необхідно протягом 2-х хвилин дати волозі проникнути.

При безшовної кладці процедуру зволоження облицювальних елементів необхідно проводити в залежності від погодних умов.

Завершення робіт (застосування гідрофобізатора для захисту штучного каменю)

Після остаточного висихання кладки Ви можете її обробити спеціальним захисним гідрофобним складом, що утворюють на поверхні еластичну напівпроникну мембрану.

Таке покриття не руйнується від термічних переміщень будинку, відображає воду, захищає штучний камінь від дії сонячної радіації і кислотних дощів.

Особливо потрібний такий захист при температурних перепадах, отпотевании і інших діях, які можуть зіпсувати або забруднити облицювання.

Обов'язково обробіть облицювання в разі її встановлення в басейнах, на камінах або там, де вона може піддаватися забрудненню, постійного контакту з водою або дії агресивного середовища.

Гідрофобізатор поставляється як концентрований, так і готовий до застосування. Ознайомтеся з інструкцією до нього і підготуйте розчин до роботи. Наносити гідрофобізатор на камінь необхідно розпорошуючи його рівномірно тонким шаром по всій поверхні каменю. Для цього використовується компресор. Цю операцію необхідно проводити в суху і сонячну погоду, щоб він краще і швидше висох. У випадку, якщо через якийсь час (1-10 днів) після повного висихання, на поверхні обробленого каменю гідрофобізатором з'явилися білі патьоки, це означає, що в цих місцях він був нанесений в більшій кількості. Видаліть білі патьоки за допомогою води і кисті.

Переглядів: 630
Пошук

Календар
«  Октябрь 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Архів записів
Реклама
Статистика


Інформер

Зворотній зв'язок

Business-Key Top Sites HotLog