Головна »
2017 » Март » 21 » Фурнітура для прихованих дверей
11:06 Фурнітура для прихованих дверей |
Для прихованих дверей повинна використовуватися не зовсім звичайна фурнітура. На них не поставиш звичайні петлі, тому як вони зіпсують весь зовнішній вигляд та двері з «родзинки» інтер'єру перетворяться в звичайні гладкі двері.
Та й механізм з выглядывающим язичком теж буде виглядати непривабливо. Тому приховані двері з'явилися тоді, коли з'явилися приховані петлі. Вони врізаються в торець полотна однією стороною, а інша частина петель встановлюється в дверну коробку. З боку взагалі петель не видно. Тільки коли полотно буде відкрито, їх можна розглянути. Принцип петель простий: дві частини петель з'єднані пластинами і при закриванні вона просто складається. Приховані дверні петлі схожі на меблеві.
Тільки вигляд у них більш сучасний і витончений. Але за красу треба платити і за досить складної конструкції (порівняно зі звичайними петлями) їх вартість висока. Для запирання використовується магнітний механізм. Він не сильно відрізняється від звичайних механізмів. Різниця тільки в тому, що язичок має форму не зубила, а рівну прямокутну форму і він спрацьовує від магнітної відповідної планки тільки при закриванні дверного полотна. А при відкритих дверях торець полотна рівна і з нього нічого не стирчить.
Такий механізм за вартістю майже не відрізняється від звичайних аналогів. А ось яку ставити дверну ручку – це вже фантазія власника прихованих дверей. Зараз в моду до прихованих дверей входять масивні ручки з не великим ходом. Форма у них рубана прямокутна. А ще вони складають з розеткою одне ціле. Немає утоньшений. З масивної розетки відразу починається ручка.
Источник: скрытые межкомнатные двери
|
Переглядів: 1079
|