Досить рідкісний, але популярний в Європі приклад декоративного освітлення – вбудовані в підлогу, сходи або нижню частину стіни світильники. Дуже часто така система включається за допомогою датчику руху. Це особливо зручно в нічний час, коли не потрібно в темряві на дотик шукати кнопки вимикача.
У сучасному інтер'єрі дуже важливо не обмежуватися тільки одним типом освітлення. Поєднавши в одному приміщенні загальне і місцеве освітлення, додавши кілька арт-об'єктів з направленим або декоративним світлом, ви отримаєте вражаючий ефект. До того ж, це дозволить вам змінювати настрій кімнати, простим рухом руки – включаючи або вимикаючи ті чи інші світильники.
Однак слід пам'ятати, що ускладнення системи освітлення призводить до її серйозного подорожчання. Не тільки самі світильники потребують фінансових вкладень, також електропроводка і кожен вимикач має свою певну вартість.
При проектуванні системи освітлення житлового приміщення слід враховувати три складові – лампи, світильники та системи управління.
Основними типами ламп є лампи розжарювання, галогенні і люмінесцентні лампи.
Вони розрізняються в першу чергу за технологією виробництва, а також за характеристиками створюваного світла. Так лампи розжарювання дають тепле жовтувате світло, люмінесцентні лампи (також лампи денного світла) дають абсолютно біле холодне освітлення. Однак, оскільки обов'язковою складовою кожної лампи є скляна колба, тонуюче скло, можна отримувати практично необмежену кількість колірних ефектів.
«Граффити-свет» - вкладывайте средства в качественный товар, советую http://graffiti-svet.com.ua/catalog/torshery
|