Каркасно-щитові будинки найбільш економічні при будівництві, одночасно мають хороші теплові та експлуатаційні показники.
Технологія виготовлення каркасних будинків стара як світ, хоча багато хто з сучасних компаній присвоюють собі пальму першості. Насправді технологія одна: робиться каркас, з двох сторін він обшивається яким-небудь матеріалом, а сам каркас заповнюється теплоізоляційним матеріалом.
Всі відмінності тільки в матеріалах, з яких робиться каркас, які йдуть в якості внутрішньої і зовнішньої обшивок, а також у застосуванні тих чи інших конструкторських рішень, що дозволяють підвищити ефективність експлуатації такої конструкції. І це насамперед, застосування пароізоляційного і гідроізоляційного шарів і т. п.
Наявність якісної пароізоляції є виключно важливим моментом — це забезпечує комфортні умови проживання та запобігає появі вогкості і конденсату, а отже, цвілі і будинкового грибка.
При пароізоляції волога випаровується в односторонньому напрямку на вулицю, що не допускає підвищення її рівня усередині приміщення, перешкоджає проникненню ззовні та виключає тим самим промерзання і продування стиків. При цьому будинок дихає, відпадає необхідність у додатковій вентиляції та обробці деревини від гнилі.
Зовні можливі самі різні варіанти обробки фасаду: облицювальною цеглою, каменем, декоративною штукатуркою, сайдінгом , вагонкою, блок-хаус, що імітує брус або колоду, і т. д.
Каркасна технологія хороша тим, що дозволяє ставити будинки на будь-який смак і колір, недорогі, але при цьому якісні і відповідають всім вимогам, що пред'являються до сучасного житла.
Для внутрішньої обробки приміщення можливе використання обшивальної дошки з різних порід деревини, стінового
і стельового
гіпсокартону.
Така різноманітність доступна не тільки заможним людям, але і представникам середнього класу, а гнучкість каркасно-щитової технології здатна задовольнити будь-які запити щодо архітектурної виразності і внутрішнім плануванням приміщень.
Найти строительные материалы можно на портале «STROIMDOM»
|