Чи знаєте ви хто винайшов фонограф? Перші досліди по запису звуку провів Едуард Леон Скотт де МЯртінвілль. У 1857 р він винайшов фоноатограф. Це пристрій вловлювало через рупор звук. Звук приводив в рух мембрану з голкою. Голка в свою чергу залишала малюнок на скляному циліндрі, який покривався кіптявою або папером. Таким чином звук записувався, але відтворюватися не міг.
Так що винахід березня Янвілля носило чисто експериментальний характер. Правда, значно пізніше конструкція цього девайса була взята за основу грамофона і патефона. Але це було потім. А до тих пір свій внесок в запис і відтворення звуку вніс Томас Едісон в 1877 році. Одного разу він возився з телефонною трубкою. І в цей момент хтось поруч заспівав, мембрана в трубці сіпнулася і вколола едісоновськой палець голкою. Ця обставина наштовхнуло винахідника на думку, що за допомогою мембрани і голки звук можна не тільки записувати, але і відтворювати. Ця геніальна думка втілилася в пристрої, іменованому «... Читати далі »
Цікаво, що за статистикою близько 15% покупців, що бажають придбати дрель для епізодичного використання, все одно набувають професійний інструмент. Це пояснюється тим, що вони хочуть купити електродрель на довгі роки. В цьому випадку витрачена сума грошей не засмучує, аби інструмент радував стабільноу і ефективною роботою.
Деякі виробники виробляють інструменти обох типів, але тоді вони чіткі розмежовують побутової і професійний класи.
Відмінності ударного дриля від перфоратора.
Більшість покупців електродрилів воліють придбати ударну дрель. Це своєрідний універсальний варіант даного інструменту. Однак не можна не відзначити кілька серйозних відмінностей від інших видів електроінструментів. Декому дуже кортить купити одну ударну дрель замість звичайної дрилі і перфоратора. Поспішаємо вас відговорити від такого вчинку. З одного боку, таким чином можна заощадити енну суму грошей. Але можна не сумніватися, що ви потім будете втрачати час і нерви.
Ударна дрель і перфоратор - це абсолютно різні інструменти. Перфоратор займається бурінням в бетоні і кам'яній кладці, а... Читати далі »
Для харчових виробництв обов'язковою умовою роботи є точне дотримання встановлених санітарних норм. Для цього вживаються антисептичні засоби при обробці обладнання та приміщень на всіх етапах виробництва. Устаткування для м'ясопереробної та молочної індустрії обробляються особливо ретельно.
Для кожного виду дезінфекції (приміщення або обладнання) потрібен власний тип антисептичних засобів.
Залежно від виду забруднень і цілі очищення обладнання або поверхонь використовуються антисептичні засоби на кислотній основі і на лужної основі.
До складу антисептичних засобів для чищення обладнання можуть заходити наступні компоненти: гіпохлорит натрію, гідроксиди лужних металів, фосфорна і азотна кислота, четвертинні амонійні сполуки, перекис водню, надуксусная кислота і ін. Дані складові дозволяю відмінно видалити різні білкові і органічні добрива, виникнення яких типово для харчових виробництв.
Так для видалення білкових і жирових забруднень використову... Читати далі »