Головна » 2018 » Март » 25 » Ударна дрель або перфоратор
20:44
Ударна дрель або перфоратор

Цікаво, що за статистикою близько 15% покупців, що бажають придбати дрель для епізодичного використання, все одно набувають професійний інструмент. Це пояснюється тим, що вони хочуть купити електродрель на довгі роки. В цьому випадку витрачена сума грошей не засмучує, аби інструмент радував стабільноу і ефективною роботою.

Деякі виробники виробляють інструменти обох типів, але тоді вони чіткі розмежовують побутової і професійний класи.

Відмінності ударного дриля від перфоратора.

Більшість покупців електродрилів воліють придбати ударну дрель. Це своєрідний універсальний варіант даного інструменту. Однак не можна не відзначити кілька серйозних відмінностей від інших видів електроінструментів. Декому дуже кортить купити одну ударну дрель замість звичайної дрилі і перфоратора. Поспішаємо вас відговорити від такого вчинку. З одного боку, таким чином можна заощадити енну суму грошей. Але можна не сумніватися, що ви потім будете втрачати час і нерви.

Ударна дрель і перфоратор - це абсолютно різні інструменти. Перфоратор займається бурінням в бетоні і кам'яній кладці, а також чистим довбанням. В останньому випадку перфоратор перетворюється в своєрідну мініатюрну версію відбійного молотка. Ударний дрель допомагає впоратися з легкою роботою в цеглі і м'якому бетоні. Такі відмінності пов'язані з тим, що у цих інструментів різний принцип дії. Найбільше відмінність полягає в силі удару, кодладніше на сайте Мастерок. Дрель хоч і називається ударною, але енергія удару тут досягає лише десятих часток джоуля. Найчастіше виробники навіть не вказують, якою силою удару володіє електродрель. У перфоратора сила удару в десятки разів більше.

Така різниця в енергії удару пояснюється тим, що в дрилі і перфоратори різні б'ють пристрою. У перфораторі за допомогою "п'яного підшипника" на валу разом з пневматикою обертальний рух свердла перетворюється в поступально-обертальний. У ударного дриля ситуація абсолютно інша. Тут під корпусом ховаються дві "зубчасті" муфти, які утворюють тріскачку. Якщо включити ударний режим свердління, то муфти з'єднаються.

Зуби рухається при обертанні муфти зісковзують з зубів фіксованою муфти. Як ви розумієте, в цьому випадку число ударів залежить від швидкості обертання. Сила удару залежить тільки від маси дрилі, параметрів зубів і сили натискання на інструмент. Само собою, працівник при використанні такого дриля втомлюється набагато сильніше, ніж при роботі з перфоратором. Не кажучи вже про те, що отвір вийде невеликого розміру. Також має значення располеженіе ударного механізму. Якщо трещотка розташована далеко від патрона, то по дорозі до свердла буде помічена велика втрата продуктивності. Одним словом, якщо в бетоні раптом зустрінеться камінь, то тут вже не допоможе навіть найсильніша ударна дрель. Тут працівникові доведеться відкласти інструмент і відпочивати.

Переглядів: 837
Пошук

Календар
«  Март 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Архів записів
Реклама
Статистика


Інформер

Зворотній зв'язок

Business-Key Top Sites HotLog