Для облаштування систем водо- і газопостачання широко використовуються сталеві електрозварні труби. Завдяки уніфікації і хорошим експлуатаційними властивостями, вони популярні, як в цивільному, так і промисловому будівництві. Найбільшим попитом серед будівельників користується труба безшовна сталева 5 мм, виготовлена за ГОСТ 3262-75.
Стандарт чітко регламентує фізичні та геометричні характеристики труб, в т.ч. оцинкованих, діаметр і крок різьби, товщину стінок, масу.
Водогазопровідні сталеві вироби, виготовлені методом електрозварювання, повинні володіти показниками, що забезпечують безпеку в експлуатації. Знання вимог ГОСТу допоможе підібрати трубу потрібного діаметру і товщини стінки в залежності від стоїть завдання. В першу чергу, слід звернути увагу на стійкість вироби до тискам рідини або газу. Труби, у яких показник максимального тиску не перевищує 2,4 МПа, мають стінки стандартної товщини і невелику масу. Вироби, розраховані на тиск 3,1 МПа, мають п... Читати далі »
Набивка сальникова АП-31 зовні представляє круглий або квадратний шнур з еластичними властивостями до складу якого входить графіт і виготовлений шляхом скручування азбестових-хризотилової нитки.
Весь шнур АП-31 просочений нафтовим жировим складом.
Така набивка здатна переносити темперадури досягають 300 градусів з позначкою плюс і при цьому не втрачати своїх робочих властивостей.
Використання сальникових набивань АП
Марка АП-31 знайшла своє широке застосування в пристроях і з'єднаннях, які вимагають сальникового ущільнення щоб уникнути течі в масляних, газових, слабокислих і нейтральних середовищах.
Використання набивань АП гарантовано з максимальним робочим тиском до 4,5МПа.
Характеристики АП-31
Розмір діаметра набивання варіює від 4 до 30 міліметрів і випускається з заводу в бухті з вагою близько 19 кг. Так само бухти упоковиваются в паперовий, а іноді і в поліетиленовий мішок.
Щільність цієї марки становить не менше 1,0 г / см³.
Бухта сальниковая АП на нашому складі зберігається в умовах закритого приміщення, при температурі... Читати далі »
Кожен підприємець, пов'язаний з торгівлею або обробкою продуктів харчування, рано чи пізно приходить до висновку про необхідність вибору і придбання вакуумного пакувальника. Упаковка вакуумним методом дозволяє зберегти споживчі якості і зовнішній вигляд харчової продукції на тривалий час, а також запобігає усушку товару.
Крім того, упаковка в вакуум дозволяє істотно продовжити термін зберігання продуктів, що значно зменшує витрати виробництва. Наприклад, термін реалізації більшості ковбасної продукції в звичайних умовах складає від 5-7 до 14 днів, а у вакуумній упаковці ковбаса може зберігатися навіть до півтора місяців. Важливою перевагою є і надання товарам компактного виду, що економить простір при зберіганні або перевезенні.
Принцип роботи вакуумних пакувальників заснований на повному видаленні повітря з упаковки, при цьому забезпечується збереження форми продукції, а також її товарного вигляду. Провідні виробники промислового пакувального обладнання пре... Читати далі »