Кладку арболітових блоків ведуть на розчині марки 10. Шви стін слід робити товщиною 10-15 мм. З арболита можна виготовляти перемички для віконних і дверних прорізів. При цьому армування перемичок обов'язково. Роблять з арболіту і перекриття, плити для якого випускає промисловість.
Своїми силами виготовити такі плити складно, оскільки необхідно виконати всі конструктивні розрахунки і строго дотримуватися всі технологічні вимоги. Будинки з арболіту можна будувати і в монолітному варіанті. При цьому висота опалубки повинна бути 1 - 1,2 м. Арболітових масу засипають в опалубку і ретельно трамбують. Товщина одного утрамбованого шару не повинна перевищувати 50 см. При недотриманні цієї умови знижується якість будується стіни.
Вертикальне з'єднання арболітових стіни між «захватками» виконують швом в формі шпунта, що дозволяє досягти повної герметизації по всьому периметру будинку, що будується Слід мати на увазі, що арболит схоплюється і твердне повільно. Міцність,... Читати далі »
Наконец на смену старым затертым с многовековой историей учебным доскам пришли элегантные и многофункциональные устройства с интерактивными свойствами, которые буквально сделали революцию в учебном процессе, сделав его интересным и более информативным.
При этом, время на подготовку у преподавателей сократилось в 5 и более раз, а качество восприятия преподносимого материала увеличилось в 3 раза. Что же представляет из себя это новшество, которому дали название - http://intboard.com.ua/products/interaktivnye-doski/ интерактивная доска?Устройство, внешне напоминающий большой монитор, с разъемами для подключения к компьютеру через USB порты отличается от него наличием сенсорной поверхности, реагирующей на инфракрасные воздействия на нее от пальца или специального маркера.
А устройства, у которых компьютерные системные плата встроены в корпусе доски, называют интерактивными панеля... Читать дальше »