Починаючи будівництво з ракушняка, необхідно враховувати, що кладка ракушняка не представляє особливої складності: стандартний розмір блоку 38х18х18 см, в одному кубометрі, як правило, 72 блоку, витрата при кладці на кв. м при ширині стіни 38 см - 30 шт., якщо обрана кладка ракушняка в підлогу блоку буде потрібно 18 шт. Для кладки з ракушняка застосовуються бетонні розчини марок 10,25 і 50, витрата на 1 м. Куб. - 0,22 м.
Куб. розчину. При будівництві будинку, пориста структура сприяє легкому вирівнюванню розчином марки 4.
Кладка ракушняка в місцях з підвищеною вологістю, вимагає додатково просочення каменю спеціальним бактерицидним складом, що оберігає від виникнення грибків, моху і інших мікроорганізмів. Так само існують склади, призначені для захисту цього матеріалу від впливу лугу, кислоти, різних розчинників і фарб.
Стіни будинку з черепашнику в умовах помірного клімату роблять товщиною не більше 400 мм, так як він має низьку теплопровідність. Як ... Читати далі »
При виборі декоративного цегли орієнтуються за тими ж параметрами, що і при виборі звичайного: щільність, розмір, маса, морозостійкість, теплопровідність. Ідеальний цегла має рівну поверхню і правильну форму. Декоративна цегла затребуваний при виконанні точних робіт, де необхідна кладка високої якості. Також, даний матеріал використовують при оформленні фасадів.
При застосуванні його всередині приміщень стіни не потребують подальшої обробки.
На сьогоднішній день випускається декоративна цегла з таким верхнім шаром, який протягом довгих років не втратить свій зовнішній вигляд. Також рекомендується покрити шаром гидрофобизирующей рідини для підвищення водовідштовхувальних властивостей. А спеціальне полімерне покриття, створене для цегли, значно розширює його декоративні функції, так як дає можливість наносити малюнки. Покриття бувають матовими і глянсовими. Цегла з даними покриттям часто використовується для кладки камінів, адже полімер прекрасно витримує будь... Читати далі »