Перетворити верхнє приміщення будинку з дещо грубуватим назвою «горище» в житлову кімнату з куди більш красивим визначенням «мансарда» не так складно. Якщо, звичайно, перетворення розпочато в правильному напрямку, тобто з установки мансардних вікон — похилих конструкцій для дахів скатної типу (з кутом 15-90 градусів).
Втім, якісні мансардні вікна — це не просто гідний елемент дизайну верхнього поверху, але й необхідність. Адже саме через них відкривається вид на прилеглу територію, проникає природне освітлення (причому через похилі вікна світла проникає на 30-40 відсотків більше, ніж крізь вертикальні), вони беруть участь у вентиляції приміщень та захищають від вітрів, атмосферних опадів і шуму. Крім того, раціональне розташування вікон на мансарді дає можливість експериментувати з розстановкою меблів.
Кількість, ширина і розміщення мансардних вікон обмежуються тільки граничною площею покрівлі і її станом. Тоді як загальну довжину ... Читати далі »
Процес монтажу стелі за останні декілька років був добре відпрацьований, а тому виконується фахівцями швидко і без особливих проблем. До того ж установка цих стель не призводить до виникнення пилу і бруду, тому закривати підлогу плівкою і виносити меблі з кімнати необов'язково.
Натяжні стелі не заважають подальшій установці джерел освітлення, сигналізації, електричних та вентиляційних комунікацій, а також систем пожежної безпеки. При високих температурах натяжна стеля, природно, плавиться, але не виділяє шкідливих речовин. Зазначимо, що продаж натяжних стель здійснюється компанією «Домстрой».
Зазвичай монтаж натяжних стель починається з виміру площі основного стелі. Потім вибирається полотно і тільки потім здійснюється безпосередня установка натяжної стелі, що складається з декількох етапів.
1) Першим ділом до стін по периметру всього приміщення закріплюють особливі пластикові профілі звані багетами.
Твердопаливний котел з плитою Вогник КОТВ 12,5 П відноситься до категорії котлів із ступінчастим дымоотводом. Завдяки унікальній конструкції, розробленою заводом-виробником, гарячий дим не йде відразу з камери згоряння в димохід, а надходить у бокове відділення котла.
Таким чином, високотемпературний дим бере участь в тепловіддачі і нагріває знаходиться над ним конфорку чавунної плити.
Ще однією перевагою котла з плитою на твердому паливі Вогник КОТВ 12,5 П є більш широкий корпус при відносно невеликій глибині апарату. Це дозволило виробникам розмістити на варильної поверхні цілих дві конфорки.
Плита зроблена з чавуну і дає можливість розігрівати і готувати їжу, нагрівати воду для власних потреб. Водяна сорочка котла вміщує 36 літрів води. Призначений котел твердопаливний з плитою для обігріву приміщень площею від 80 кв. м. до 110 кв. м. При використанні пристрою в системах опалення будівель з меншою, ніж 80 кв. м. площе... Читати далі »