Для збереження тепла в будинку застосовують цілий комплекс робіт і матеріалів. Утеплення дає можливість заощадити кошти на опаленні приміщення. Самим першим етапом утеплення будинку є утеплення підлоги. Один з найпопулярніших матеріалів для цього - пінопласт. Він володіє цілим рядом позитивних якостей. Найважливіші з них - гарне теплозберігаюче якість та доступна ціна. Також можна придбати і використовувати теплоізоляційні плити з екструдованого пінополістиролу блакитного кольору. Власне, вигідно зробити цю купівлю вам допоможе спеціалізований портал zemstroyplan.com .
Утеплення пінопластом дерев'яних підлог.
Дерев'яні підлоги ще з давніх часів дуже популярні. Їх часто укладають в заміських будинках, котеджах, лазнях. Така підлога поєднує в собі повітряний прошарок, яка утворена між перекриттям і дошкою. Утеплення пінопластом дерев'яного статі процес нескладний.
Головне - потрібно дотримати певні умови. По-перше, готується основа: очищається, зашпаровуються всі щілини і тріщини. По-друге, укладається шар гідроізоляції. Він не допустить проникнення води в середину підлоги. Далі робиться обрешітка. Роблять її з дерев'яних лаг. Всередину неї вкладається пінопласт. Всі стики та щілини задуваються монтажною піною. Зверху пінопласту вкладається ще один шар гідроізоляції. Заключний етап - виконується цементно-піщана стяжка товщиною до 5 див.
Утеплення бетонної підлоги.
Якщо в приміщенні підлога бетонна - він вимагає обов'язкового утеплення. Технологія утеплення бетонної підлоги в будинку з підвалом відрізняється від приміщення без підвалу.
У приміщеннях, де під підлогою знаходиться підвал утеплення краще робити з боку підвалу. Краще всього використовувати пінопласт товщиною від 5 до 10 див. Пінопласт кріпиться спеціальними дюбелями. Перед тим, як кріпити пінопласт до перекриття, наноситься шар клею для забезпечення кращої теплоізоляції. Стики між листами пінопласту заповнюють монтажною піною. На заключному етапі пінопласт штукатурять.
У приміщеннях без підвалу насамперед готується основа. Спочатку видаляється старе підлогове покриття. Всі виявлені тріщини і щілини зашпаровують розчином. Далі укладається шар гідроізоляції. На неї кладуть шар армуючої сітки, на яку приклеюються листи пінопласту. Всередині приміщення краще використовувати пінопласт товщиною до 3 див Коли пінопласт покладений, на ньому виставляють маяки і роблять шар стяжки до 5 див.
|