Пройшли ті часи, коли газ коштував копійки, і старі котли з низьким ККД можна було топити скільки завгодно. Зараз прийшла пора задуматися про збереження тепла в своєму будинку. Ясна річ, що в першу чергу необхідно замінити старі дерев'яні вікна на сучасні металопластикові, які добре тримають тепло. Але одна заміна вікон навряд чи допоможе, якщо стіни будинку тонкі, що взимку промерзають наскрізь. Раніше цю проблему намагалися вирішити, облаживая будинку ще одним шаром цегли або каменю, всередині приміщення штукатурили глиною з соломою, що не дуже практично. Зараз же проблему утеплення стін будинку можна вирішити за допомогою такого матеріалу, як пінопласт.
Як виявилося, пінопласт можна використовувати не тільки для упаковки побутової техніки і електроніки, а й як будівельний матеріал, який здобуває все більшу популярність.
Для того щоб утеплити стіни пінопластом не обов'язково наймати фахівців, оскільки цю роботу можна виконати і самому навіть з першого разу, якщо знати технологію і «мати руки».
Для початку необхідно визначитись, який пінопласт купувати. Тут можна судити за трьома параметрами:
1. Розмір. Самим популярним і, я вважаю, правильним розміром є 1м*1м Пінопласт саме такого розміру і рекомендується купувати.
2. Товщина. Тут необхідно виходити з міркування, що чим тонше стіна, тим товщі пінопласт і потрібно купувати. Сама ходова товщина: 2, 3, 4, 5 див. Тут краще не скупитися і купити пінопласт товстіший: 4 або 5 см, оскільки тільки в цьому випадку можна бути впевненим, що проведена робота дасть якийсь толк.
3. Щільність. Оптимальною щільністю за ціною і якістю є 25 кг/м. куб. Ну а взагалі то виходьте з міркування, що чим більше щільність, тим краще. Якщо фінанси не дозволяють особливо розгулятися, то краще взяти пінопласт нормальної щільності, але тонший. До того ж щільний пінопласт зручніше в роботі: він міцніший і менше кришиться.
Подробней: утепление Днепропетровск
|