Мистецтво втілює красу, гармонію, воно не підвладне логіки і розуму, все, що прекрасно можемо спокійно назвати «мистецтвом». Серед безлічі професій особливе значення має взаємодія людина – художній образ. Сьогодні ми постараємося розкрити цю тему.
Тонкощі професії «людина – художній образ».
Робота в сфері мистецтва зароджувалася ще в глибоку давнину. Вона дорого цінується і сьогодні. Найкращими свідченнями цього стали пам'ятники, скульптури, образотворча діяльність в період палеоліту. На сучасному етапі виділяють такі професії напряму «людина – художній образ»:
- дизайнер, архітектор, скульптор, - співак, композитор, диригент, вокаліст, - письменник, драматург, поет, - художник, - актор, режисер, оператор, - фотограф, - модельєр, візажист, перукар та ін
Влаштовуючись на роботу «людина – художній образ», врахуйте, що ваш головний принцип - це досягнення досконалості, гармонії, краси. Робота в мистецтво завжди вимагає наявності свіжих ідей. Ви повинні бути їхнім генератором. У мистецтві почуття міри – це все. Між мистецтвом і вульгарністю грань дуже тонка. Якщо вирішили присвятити себе цьому напрямі, вам знадобиться натхнення, ідеї і працьовитість. Людині мистецтва необхідно постійно розвиватися, бути ознайомленим з новими, актуальними тенденціями. Вам потрібно йти в ногу з часом. Ваша робота повинна повністю задовольняти естетичні вимоги. Початківцю, без досвіду роботи, слід багато чому навчитися і бути максимально старанним.
Людина мистецтва. Переваги професії.
Людина, що творить у мистецтві, повинен володіти певними задатками і здібностями. Дуже часто це проявляється ще в дитинстві, але є винятки. Людина мистецтва – креативний, він – генератор приголомшливих ідей. Ви повинні бути наполегливі, мати силу волі і прагнути до досконалості. Отже, щоб досягти успіху в професії «людина – художній образ» вам знадобиться:
- вміння тонко відчувати прекрасне, - яскрава уява, - розвинуте образне мислення, - працьовитість, терпіння, - бажання творити.
Источник: Тонкости профессии "человек - художественный образ"
|