Відповідальний власник автомобіля прагне створити «чотириколісного друга» умови, в яких машина буде себе почувати «сухо і комфортно» в будь-який час року. Звичайно, мільйонам росіян, залишає автомобілі на відкритих стоянках або парковках, тільки сниться рівень зручностей, який пропонують своїм машинам щасливі власники гаражів: все необхідне для «улюбленця» знаходиться поруч з ним, на полицях; господар може купити літні шини і не замислюватися про те, де їх зберігати.
Але і укритому від негоди автомобілю не уникнути проблем, якщо стіни, ворота та дах його гаража не мають належної теплоізоляції: корозія добереться і до кузова, і до інструментів, зимові морози перетворять запуск двигуна на муку, та й літня спека доставить немало клопоту. У кращому становищі опиняються власники цегляних гаражів, що мають спільні стінки з сусідніми будівлями - для поліпшення ізоляції їм досить утеплити ворота і стелю. Власникам сталевих боксів доведеться зайнятися утепленням всіх поверхонь.
В першу чергу слід ізолювати ворота (мінватою, пінопластом), уклавши після установки обрешітки ізолятор в осередку з брусів, не допускаючи в укладеному матеріалі порожнеч. Після закінчення робіт можна облицювати стулки деревиною або пластиком.
Стіни боксу утеплюються пінополістиролом - для цього достатньо скористатися клеєм, щоб прикріпити листи до поверхні. Інший варіант ізолювання пов'язаний з установкою обрешітки, як на воротах. Для металевого даху дерев'яні грати не годиться, тому необхідно використовувати для покрівлі ті ж пінопласт і клей. Стеля згодом можна обробити легкими пластиковими панелями.
|