Головна » 2017 » Апрель » 11 » Технологія нанесення Литого бетону для вирівнювання підлоги
16:53
Технологія нанесення Литого бетону для вирівнювання підлоги

Приміщення, в якому готується стяжка, повинно мати закриваються вікна і двері. Протяги під час заливки і в період висихання суміші неприпустимі. Температура підлоги не повинна бути нижче 5-10°С. Основа ретельно очищається від слідів мастила, фарби та інших речовин, що погіршують адгезію. Після обов'язкового видалення відшаровуються або ослаблених ділянок необхідно закрити всі отвори і зазори, через які можлива витік вирівнюючої суміші.

Потрібної міри очищення основи від пилу можна досягти за допомогою побутового пилососа. Перед нанесенням вирівнюючої суміші підготовлену і очищену основу обробляється з допомогою щітки або розпилювача складом грунтовки (праймер), щоб усунути шкідливий вплив пилу на адгезію стяжки. Якщо знехтувати цією операцією і заощадити на грунтовці, наслідки можуть бути сумними: стать просто потріскається, особливо при малій товщині шарів стяжки. При виборі грунтовки найголовніше - не помилитися, оскільки грунтовки, застосовувані для високопористих і погано всмоктують вологу підстав, специфічні за своєю фізико-хімічною природою. Крім забезпечення необхідної адгезії, вони можуть виконувати і гідроізоляційну функцію, блокуючи вологу під основою. Гідроізоляційні ґрунтовки рекомендуються також при влаштуванні підлоги в санвузлах, кухні та в інших приміщеннях з підвищеною вологістю.

У ємність з необхідною кількістю чистої води засипається Литий бетон і ретельно перемішується з використанням механічної мішалки (електродриль зі спеціальною насадкою до отримання однорідної маси без грудок і згустків. Розчину дають дозріти протягом 3-5 хвилин і перемішують ще раз, після чого склад готовий до використання. Оптимальна температура води 15-20°С. Життєздатність затворенного складу не перевищує 15-20 хвилин, тому потрібно готувати таку кількість суміші, яка може бути використана протягом зазначеного часу. Нанесення суміші. Відразу після приготування суміш розливається по підлозі смугами шириною 30-50 см і розподіляється по поверхні за допомогою широкого зубчастого шпателя. Заливка проводиться досить швидко, щоб не допустити підсихання кромки попередньої смуги, інакше рівну поверхню отримати не вдасться. Приміщення повинно заливатися за один прийом. Якщо площа приміщення велика, її розбивають на смуги і заливають через одну. Проміжки заповнюються після висихання попередніх смуг. Час висихання і затвердіння вирівнюючих складів залежить від товщини шару, а також від температури і вологості в приміщенні. Перед наклеюванням фінішного підлогового покриття слід проконтролювати вологість вирівнюючого шару і порівняти її з рівнем вологості, допустимим для даного типу покриття.Керамічні плитки можна укладати через 3 дні, килимові покриття, лінолеум, пластик і паркет - через 7 днів.

При виконанні робіт необхідно використовувати рукавички, уникати потрапляння суміші в очі. Такі загальні вимоги при проведенні робіт з вирівнювання підлоги за допомогою сухих сумішей.

Переглядів: 647
Пошук

Календар
«  Апрель 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів записів
Реклама
Статистика


Інформер

Зворотній зв'язок

Business-Key Top Sites HotLog