Головна » 2015 » Ноябрь » 17 » Сталеві електромонтажні труби
20:54
Сталеві електромонтажні труби

Перед монтажем труби оглядаються на можливість шлюбу або серйозних ушкоджень. Якщо труба не оцинкована, її фарбують асфальтовим лаком. Оцинковані труби укладаються бід фарбування. На місці установки металеві захисні труби встановлюються готовими вузлами з застосуванням з'єднувальних колін з заданими радіусами вигинів (відповідні діаметру труби і діаметру кабелю, що прокладається).

З'єднання сталевих труба з муфтою на різьбі краще всього робити за допомогою паклі на сурику або інших герметиків і фіксаторів. При відкритій прокладці сталевої труби її необхідно кріпити до стіни або опор за допомогою скоби або хомутів. Категорично заборонено кріплення металевих труб за допомогою газо - або електрозварювання! Обов'язково також при монтажі сталевих захисних труб дотримуватися відстані між точками кріплення труб до стіни згідно наступній рекомендації: При внутрішньому діаметрі металевої труби 15 – 20 мм – дотримуватися відстань між опорами не більше 2,5 метрів. При внутрішньому діаметрі металевої труби 25 – 32 мм – дотримуватися відстань між опорами не більше 3 метрів.

При внутрішньому діаметрі металевої труби 40 – 80 мм – дотримуватися відстань між опорами не більше 4 метрів. Так само в проекті повинні бути передбачені металеві коробки для протягання кабелю під час монтажу і створення розподілів і відгалужень під час експлуатації. При монтажі коробок також існують рекомендації по максимальній довжині трубопроводу з урахуванням вигинів: При одному вигині - допускається не більше 50 метрів відрізка труби без установки коробок. При двох вигинах - допускається не більше 40 метрів відрізка труби без встановлення розподільної коробки. При трьох вигинах – максимально допустима довжина металевої труби складе 20 метрів.

Для захисту ізоляції провідників під час монтажу та експлуатації , необхідно на кінцях труби встановлювати пластикові кінцеві втулки. Для полегшення протягування проводів в труби вдувають тальк і попередньо затягують сталевий дріт діаметром 1,5—3,5 мм, до кінця якої прикріплюють тафтяную стрічку з кулькою. Потім в трубу стисненим повітрям невеликого пересувного компресора при надлишковому тиску 200-250 кПа вдувають кулька, з допомогою тафтяной стрічки втягують дріт і за нею провід або кабель, прикріплені до дроту.

Переглядів: 761
Пошук

Календар
«  Ноябрь 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Архів записів
Реклама
Статистика


Інформер

Зворотній зв'язок

Business-Key Top Sites HotLog