1. Вибір університету
Для архітектора вища освіта дуже важливо, як втім і в будь-якій іншій професійному середовищі. У експертів можна набратися не лише доброї освіти, але й досвіду. Сьогодні є чимало коледжів і університетів, які дадуть вичерпні знання в області архітектури.
Однак не варто очікувати, що навчання буде легким.
2. Навчання після університету
Не варто очікувати, що як тільки університет закінчено, можна розслабитися і насолодитися славою. Щоб показувати кар'єрне зростання, доведеться добре попрацювати, а точніше повчиться і після отримання вищої освіти. Успішного та конкурентоспроможного архітектору доведеться гарненько попрацювати протягом всієї своєї кар'єри.
3. Сильні математичні навички
Архітектори в своїй повсякденній роботі використовують рівняння, а значить чим сильніше математичні навички, тим краще. Навіть університети вимагають відмінні бали з математики за середню школу.
4. Творче мислення
Однак навіть найбільш дивовижні математичні навички не зможуть допомогти стати хорошим архітектором, якщо буде відсутній творче мислення. Адже розробка будівель вимагає особливого таланту — вирішувати будь-яку проблему творчо.
5. Великі архітектори з минулого
В будь-якій області варто поглибиться в історію, особливо якщо хочеться досягти особливих досягнень. Серед древніх архітекторів дуже багато тих, у кого дійсно є чому повчиться. Адже історія є основою майбутнього, а ще в історичній архітектурі можна знайти натхнення для своїх шедеврів.
6. Подорожі по найкрасивішим містах
Крім вивчення історії, варто ще поїздити по містах з дивовижною архітектурою та дизайном. Навіть якщо поїздки в далекі країни не по кишені, озирнувшись краще по сторонах можна знайти чимало привабливих архітектурних об'єктів. В крайньому випадку у вивченні можуть допомогти книги, а також Інтернет.
7. Підкорення вершин
Якщо рішення стати архітектором остаточно прийнято, то варто бути готовим до багатьох труднощів. Зокрема доведеться зіткнуться з нерозумінням деяких ідей, але наполегливість і оптимізм творять чудеса і дозволяють домогтися успіху.
8. Архітектори не багаті
не варто очікувати, що всі архітектори багаті. Відомі архітектори в середньому заробляють від 44 930 до 119 370 доларів в рік. Звичайно, це не самі низькі зарплати, але й особливо великими грошима назвати такі суми складно, особливо, якщо врахувати суми, які доведеться витрачати на постійне навчання.
9. Стомлююча робота
Вивчаючи архітектору доводиться вдаватися в деталі, а це буває деколи дуже втомлює. Єдине ціле складається з багатьох кутів і чітких ліній, які вимагають багато уваги. Над кожним проектом доведеться багато і важко працює, уважно працюючи над кожною дрібницею.
10. Стажування
Для успішного архітектора стажування дуже важлива. Так, і набратися досвіду у працюючих архітекторів буде дуже корисно. Звичайно, доведеться робити найчорнішу роботу і займатися найбільш нудними деталями, але це варто того, щоб з часом стати справжнім архітектором з відомим ім'ям.
|