Наливна підлога — одне з найбільш сучасних покриттів, яка гармонійно виглядає як в громадських просторах, так і житлових. Завдяки своїй зносостійкості, відсутності швів і стиків (що гарантує повну гідроізоляцію і простоту прибирання) і швидкості монтажу, сьогодні він становить серйозну конкуренцію звичним ламінату, плитки або лінолеуму.
Часто після будівельників в квартирі залишаються залишки цементу, штукатурки, шпаклівки, можливо, невеликі фрагменти цегли або блоків у вигляді застиглих напливів. Ваше завдання — очистити підлогу від зайвих фрагментів. Озброївшись молотком, необхідно відбити всі непотрібні напливи, а потім прибрати осколки з допомогою віника і совка.
Рада InMyRoom: провести генеральне прибирання приміщення допоможе спеціальний будівельний пилосос. З його допомогою ви напевно позбудетеся від бруду і пилу. Підлоги в квартирі (або кімнаті, якщо ви робите наливна підлога тільки в одному приміщенні) необхідно розділити на контури. Для чого це потрібно? Наливна підлога — це швидкотужавіюча суміш. Якщо ви будете заливати відразу всю підлогу в квартирі, то сформувати єдину рівну площину, використовуючи голчастий валик, буде практично неможливо: коли одна з частин заливається підлоги висохне, інша ще буде в рідкому стані.
Тому зручніше відокремити кожне приміщення один від одного за допомогою профілів, які будуть виконувати роль опалубки. Роблять це за допомогою монтажного пістолета і дюбелів, присверливая профіль до підлоги (такий спосіб кріплення, використовуючи будівельну термінологію, називають технікою прямого монтажу — прим. ред.).
Рада InMyRoom: розподіляйте лінії розмітки через 180 см між собою і в півметра від стін. На місці дверного порогу розмістіть обмежувач з рейки: він буде перешкоджати витіканню суміші.
|