Головна » 2017 » Январь » 16 » Пристрій входу в підвал з дому
13:18
Пристрій входу в підвал з дому

Пристрій підвалів під підлогою в малоповерховому будівництві сьогодні як ніколи популярно. У підвалі котеджу з стелею в два метри можна розмістити теплий гаражний бокс, мініатюрний спортзал, сауну з басейном, майстерні, побутові приміщення.

Підвал – ідеальне місце для технічних приміщень з обмеженим доступом, щоб сконцентрувати там інженерне обладнання та арматуру: котельне обладнання та опалювальні комунікації, водяний насос з усіма витікаючими наслідками, генератор, вентиляцію.

Додатковий вхід в підвальне чи цокольне приміщення котеджу можна влаштувати прямо з дому. Особливо це буде актуальним в зимовий час, коли для входу в цоколь потрібно йти на холод і розгрібати сніг.

Радянські закони малоповерхового житлового будівництва пропонували пристрій спуску в підвальне приміщення старим дідівським способом за допомогою люка і сходи. Пам'ятайте: дерев'яні дверцята в підлозі з іржавим кільцем для відкривання. Ну... як у бика)

Так що, беремо пилу і виконуємо виріз 60 на 90, прикручуємо петлі і готово. Накриваємо старим пальто, щоб не дуло і живемо спокійно, як в старі добрі часи. Бабуся буде задоволена!

А що зараз

Сьогодні принцип входу в підвал залишився незмінним, хоча матеріали і технології вже зовсім інші. З минулого взято лише принцип ВІДКРИВАННЯ НА ПЕТЛІ.

Сучасний підлоговий люк на газових упорах обов'язково має в конструкції:

1. - інструмент для відкривання. Спеціальна ручка (рымболт) укручується у втулку з різьбою для вертикального підйому кришки.

2. - петлі і амортизатори для легкого відкривання жіночою рукою навіть при великих габаритах кришки люка. Відкривається легко, як багажник Вашого авто.

3. - замок, щоб уникнути несанкціонованого часткове відкриття дверці за рахунок амортизаторів, завжди готових відкрити Вам вхід в цокольний поверх. Замок відкривається за допомогою шлицевой викруткою.

4. - автофиксатор для утримання кришки у відкритому стані. При повному відкриванні люка спрацьовує на фіксацію корита, щоб уникнути випадкового закривання. Щоб закрити кришку, необхідно перевести верхню частину фіксатора в крайнє положення щодо петлі, при цьому відбувається розвантаження механізму і Ваш люк переходить в закривається положення.

5. - герметичний гумовий ущільнювач для ізоляції від вологи і пилу. Сміливо витримує вологе прибирання найвибагливіших господарів.

Рама люка, виготовлена із спеціального алюмінієвого профілю товщиною стінки 4 мм. з додатковими ребрами жорсткості, і армуюче посилення діаметром 8 мм визначають високу міцність конструкції.

Межі рами та двері симетрично виконані скошеними під конус. Тому дверцята щільно лягає в посадочне місце і не залишає в підлоговому покритті ні зазорів ні щілин по всьому периметру після закриття.

Люк в підвал встановлюється в підготовлений горизонтальний отвір, заповнюється високоякісним бетоном і облицьовується плиткою, керамгранитом, мармуром без шкоди для загального дизайну підлогового покриття.

Рекомендовано користуватися люком в підпілля не менше 4 разів на рік, як мінімум, щоб прочистити його і обробити внутрішні поверхні рами та кришки силіконовою змазкою, привести в роботу пружини відкривання.

Правильно змонтований люк на амортизаторах при регулярному відкриванні стане Вашим невидимим помічником для швидкого спуску в цокольний поверх в холодну пору року. Не забувайте про нього і він прослужить Вам цілу вічність!

Переглядів: 1079
Пошук

Календар
«  Январь 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Архів записів
Реклама
Статистика


Інформер

Зворотній зв'язок

Business-Key Top Sites HotLog