Головна » 2015 » Июнь » 10 » Правильна система поливу на дачній ділянці - запорука гарного врожаю.
07:20
Правильна система поливу на дачній ділянці - запорука гарного врожаю.
Спроектувавши систему поливу на дачній ділянці, ви полегшите собі працю та отримайте квітучий сад, город і зелений соковитий газон, затративши мінімальні зусилля на догляд.


Всі рослини люблять полив. Деяким рослинам потрібен рясний полив, а інші непереносят зайвої вологи. Одні рослини потребують частого поливу, інші ж навпаки. Регулярний, систематичний полив - запорука гарного врожаю овочів і фруктів. Природно полив займає дуже багато часу і праці. Щоб полегшити нашу працю, була придумана автоматизована, комп'ютеризована система поливу. Завдяки цій системі поливу певні рослини можна поливати в різний час і різними кількістю води, з різною частотою. Можна також змінювати програму поливу. На початку літа це буде одна програма, наприклад на рясний полив, в кінці літа встановити програму за помірного поливу грунту. Можна також встановити датчики контролю ґрунтового покриву, які будуть повідомляти про зволоженості ґрунту, що в свою чергу скоротить надмірне споживання води.

Завдяки дождевателям можна підібрати певну висоту поливу, адже це часом буває так важливо для рослин, так як вони мають различну висоту і довжину. Динамічні дощувачі на відміну від статичних більш економічні, так як в них можна виставити потрібний радіус поливу. Статичні ж можна в свою чергу, використовувати на невеликих клумбах (радіус поливу у статичних дощувателів приблизно 1,4 м). Для вузеньких невеликих участочков можна встановити смугової дощуватель (ширина поливу буде приблизно 1м, а довжина поливу до 8м). Головки дощувателів абсолютно не заважають косити газон, так як знаходяться на одному рівні з поверхнею грунту ділянки.

Необхідно 1-2 рази в сезон виробляти чистку фільтрів. По закінченню дачного сезону необхідно злити воду з системи, зняти насос і покласти на зиму в сухе, тепле місце, попередньо злив з нього залишки води і продути його стислим повітрям. У системі не повинно залишитися ні крапельки води, щоб взимку вона не ушкодилася і не лопнула, тому зливаємо залишки води і продуваємо систему. Навесні перед першим запуском системи все ретельно перевіряють, при необхідності несправності ремонтують, дощовики очищають від бруду.
Переглядів: 740
Пошук

Календар
«  Июнь 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Архів записів
Реклама
Статистика


Інформер

Зворотній зв'язок

Business-Key Top Sites HotLog