Робота в тренажерному залі не так проста, як здається на перший погляд. Тут є свої, досить суворі правила, без дотримання яких прийти в гарну фізичну форму буде максимально складно. Тим не менш, велика частина людей ці правила успішно ігнорують, намагаючись досягти необхідного результату просто навмання. Ось сім головних помилок, які робить на тренуваннях майже кожен.
Довгі кардіотренування можуть, насправді, принести більше шкоди, ніж користі. Організм бачить будь-яку вправу, як стрес. Стрес, в свою чергу, викликає викид гормону кортизолу, який руйнує енергетичні запаси тіла. Крім того, тривала сесія з вироблення кортизолу доводить, в кінцевому підсумку, до резистентності до інсуліну, зниження щільності кісткової тканини, втрати м'язової маси і збільшення ваги. Прагнення прийти в гарну форму як можна швидше, зіграло поганий жарт з багатьма надмірно довірливими людьми.
Запам'ятайте: обіцянки миттєвого скидання ваги чесні так само, як досвідчений політик на своїх п'ятих виборах. Не витрачайте гроші даремно: той же кофеїн підвищує рівень метаболізму набагато ефективніше, підвищуючи, до того ж, фізичну працездатність. Більше не завжди означає краще. Перетренованість веде до падіння рівня кортизолу і змушує наднирники працювати в посиленому режимі. Результатом поєднання цих факторів буде фізична та психічна втома, але ніяк не гарна форма. Збалансований відпочинок між тренуваннями, прийнятна тривалість нічного сну і правильне харчування будуть сприяти вашому розвитку набагато краще, ніж дні і ночі, проведені в залі.
|