Головна » 2018 » Апрель » 28 » Покрівля з натуральної черепиці
13:52
Покрівля з натуральної черепиці

Натуральна черепиця є одним з найпоширеніших матеріалів для будівництва покрівлі - вона надійна і досить довговічна - цілком може прослужити кілька десятків років. Натуральна черепиця володіє хорошими тепло- і звукоізоляційні властивості, переносить перепади температур, захищаючи мешканців будинку від опадів, вітру, температур і шуму. Це абсолютно екологічно чистий матеріал, та до того ж далеко не найдорожчий.

Існує два основних види натуральної черепиці: керамічна і цементно-піщана. Першу виготовляють зі спеціальної глини, надають їй за допомогою пресів потрібну форму і сушать, після чого обпалюють при температурі понад 1000 градусів - виходить кераміка. Другу - з натурального кварцового піску, цементу і різних фарбувальних пігментів, все це змішується в певних пропорціях і формується. Після цього полотно профільованого матеріалу ріжеться на окремі черепиці, які потім тверднуть. Така черепиця не обпалюється, але не менш міцна, ніж керамічна - може прослужити і 100 років.

Натуральна черепиця досить багато важить - до 50 кг на один квадратний метр, тому перед початком її монтажу потрібно як слід подумати, а чи витримає її будинок. Зрозуміло, це краще робити на етапі будівництва - потім змінити щось буде складно. Необхідно врахувати і кліматичні умови, і час спорудження покрівлі - технології літнього та зимового монтажу черепиці дещо відрізняються.

Та й взагалі провести всі необхідні розрахунки треба дуже ретельно і, звичайно, до початку будівництва (габарити даху, системи гідро- та теплоізоляції, водосточное обладнання, кількість матеріалів і т.д.), оскільки коригувати що-небудь по ходу спорудження покрівлі теж проблематично.

Перед початком власне монтажу покрівлі з натуралььной черепиці слід встановити крокви, так звана кроквяна нога при монтажі натуральної черепиці повинна мати перетин від 50 × 150 мм до 75 × 200 мм, між кроквами повинне бути не більше 90 см (в ідеалі - 60 см). Далі покрівлю В іншому разі вона руйнування треба ретельно ізолювати, після чого на ізоляцію встановлюється контробрешетка і сама лати, яка споруджується з брусів з перетином не менше 50х50 мм. Тепер на обрешітку можна встановлювати саму черепицю - керамічна черепиця прикріплюється кляммерами, цементно-піщана - саморізами.

Монтаж натуральної черепиці відбувається з нижнього ряду і справа наліво. При значному ухилі ската даху (до 45 градусів), то спочатку черепиця кріпиться по периметру ската, а потім вже можна заповнювати внутрішній простір. У місцях примикань черепиці, на ковзанах, розжолобку, звісах, хребті даху необхідно встановити додаткові кріплення, використовувати рулонні матеріали (Фігароль, Руфлекс і т. П.) І різні спеціальні аксесуари.

Окремої уваги потребують і місця для вентиляційних шахт і антен, на покрівлі необхідно спорудити і систему затримки снігу, водостоки, обладнати різні шахти - так що обсяг робіт тут немаленький.Зате коли монтаж закінчений - про проблеми з покрівлею можна надовго забути: в експлуатації натуральна черепиця вкрай невибаглива - багато будинків з рідної покрівлями не одне століття, але в разі якихось руйнувань ремонтувати її нескладно - просто окремі черепиці замінюються на нові.

Процес монтажу покрівлі з натуральної черепиці досить складний, вимагає ретельних розрахунків і спеціальних навичок, тому якщо немає бажання вивчати дахове справу з нуля - наші фахівці завжди готові вам допомогти.

Переглядів: 839
Пошук

Календар
«  Апрель 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Архів записів
Реклама
Статистика


Інформер

Зворотній зв'язок

Business-Key Top Sites HotLog