Виріс в Колорадо, Кельвін Зайберт, дуже багато свого часу провів на будівельних майданчиках. В ті часи, художник був за тисячі кілометрів від океану, але це його не зупинило від будівництва замків з піску. «Увечері, коли всі йдуть з роботи і до світанку, я знаходив багато піску і створював неповторні постаті, піщані замки», - розповідає він. Ось уже протягом кількох десятиліть, Зайберт продовжує створювати піщані замки, хоча сьогодні вони, як правило, набагато цікавіше, ніж тоді. Його піщані замки мають складні вежі і рови, вони дозволяють людям, які спостерігають за його роботою, поринути у казку, побачити дивовижні казкові світу зовсім по-іншому.
«У мене завжди було якусь спорідненість з архітектурою, яку я постійно бачив під час будівництва. Бруталізм, є моєму стилем в даний час», зазначає Зайберт.
Варто відзначити, що Зайберт використовують під час виготовлення своїх піщаних скульптур простий набір інструментів: відро з водою, пісок і пластик, для того щоб отримувати гострі краї в піщаних фігур. Як зазначає художник, його інструмент йому обійшовся лише в півтора долара і він був куплений в першому ліпшим господарському магазині.
Кельвін Зайберт формує все вручну, кожну деталь, кожен кут, після формування він все вирівнює з допомогою своїх простих інструментів. Він порівнює свою роботу з роботою скульптора, який працює з шматком каменю.
Він прагне побудувати свій замок ближче до зоні припливу, досить близько. Щоб мати легкий доступ до води, але в той же час достатньо далеко, щоб його фігури були у відносній безпеці. Він стверджує, що не прив'язаний до своїх творінь, але насправді, йому подобається ідея того, що все, що він створює, тимчасово.
«Мова йде про процес. Замки з піску - це щось незрівнянне з замками із звичайного тіста. Природа завжди буде проти вас, і час постійно на межі. Необхідно думати швидко, щоб створити саме те, що тобі підказує твоя фантазія», - розповідає Кельвін.
Кожне літо він відправляється на станцію Пенн, щоб сісти на поїзд і досягти пляжу Джонм-Біч. Після прибуття на пляж, він йде протягом 40 хвилин як можна далі від людей, щоб створити своє дивовижне творіння.
|