Пильні кущорізи являють собою корпус з двигуном (електричним або бензиновим) до якого приєднана регульована по куту нахилу шина з двома двосторонніми пильними полотнами, обладнаними ножами з міцної загартованої сталі. Полотна при роботі рухаються відносно один від одного і кінці ножів які зрізають аналогічно дії механічних секаторів.
Встановлюється зазор між зубами ножів (8 - 34 мм) обумовлює чистоту зрізу кущорізів, причому досить товсті гілки досить легко зрізаються при великих зазорах між зубами. А довжина самої шини (зазвичай від 180 мм до 700 мм у потужних бензинових кущорізах) визначає величину захоплення оброблюваного поля чагарнику.
Нерухомі кущорізи складаються з горизонтальних ножів і добре справляються з жорсткими стовбурами чагарнику діаметром не більше трьох сантиметрів у кореня. Головним недоліком таких апаратів є те, що вони зрушують частину родючого шару ґрунту.
Кущоріз з активним ріжучим механізмом, здійснює обертальні рухи. Зрізаючи чагарник, ножі таких кущорізів не зрушують і не пошкоджують грунт. Практично всі пристрої цього типу за виглядом нагадують переносну електрокосу, де двигун знаходиться на верхній штанзі, яку тримає людина, а на нижній штанзі знаходиться не струна електрокоси, а ріжуча дискова фреза. Використання потужної фрези дозволяє зрізати кущі та дерева з діаметром стовбура до 15 сантиметрів. Ремонт кустореза - по закінченню ремонту ви отримаєте повну гарантію, як на виконану роботу, так і на комплект встановлених деталей.
|