Ну поперше скажімо, що є спеціальні дерев'яні решітки з отворами, в які втавляются склоблоки. У таких готових дерев'яних модулях склоблоки можна переставляти, але така стінка не вологостійка і у неї погана звукоізоляція. З цих та інших причин такий варіант монтажу склоблоків може не підходити, тому розглянемо варіант кладки склоблоків на розчин.
В якості матеріалу для монтажу, можна застосовувати готовий цементний розчин, а краще взяти плитковий клей на цементній основі з підвищеною еластичністю і адгезією, так-же можна взяти клей білого кольору.
Следуещее що нам знадобиться це розпірні хрестики, для створення рівних швів. Товщина шва повинна бути мінімум 5 мм. Що-б наша стінка з склоблоків вийшла надійна, нам знадобиться металева арматура товщиною 5 мм. Укладаємо склоблоки дотримуючись, з допомогою хрестиків, шви між самими склоблоками, так на примиканнях до стін, підлоги і так далі. Рівність перевіряємо рівнем, при необхідності можна натягнути шнур. Простір між самими склоблоками має бути повністю заполненно розчином, якщо видавлюються надлишки, акуратно знімаємо, стежачи щоб розчин не попадав на лицьову поверхню склоблоків. Самі шви залишаємо трохи порожніми, для подальшого їх заповнення.
У горизонтальні і вертикальні шви (приблизно через два ряди в залежності від розміру всієї стінки), в товщу розчину, укладаємо прути арматури. Не варто забувати що загальна висота стінки з склоблоків не повинна перевищувати максимум 3 метрів, інакше нижні склоблоки не витримають ваги всієї стіни.
Коли таким чином змонтована вся стіна, можна приступати до затірки швів. Тут використовуємо кольорові клею для плитки та саму технологію затирання швів на плитці.
В кінці можна додати, що якщо Вам необхідно просто втавить у припустимо звичайну стіну, один або кілька склоблоків, а не викладати самостійну стінку, то для монтажу можна використовувати монтажну піну. Тобто з допомогою розпірок точно виставляємо стеклоблк у підготовленому отворі, а потім зафарбовуємо периметр піною.
|