Скільки часу ви витрачаєте на полив культур, які ростуть на вашій ділянці? Квіти, городні культури або ягідники, у теплиці або в городі, в саду чи на полі - це не важливо. Швидше за все, сил і часу йде багато. А разом з ними йде і здоров'я - ваше і вашого врожаю.
Найпростіше, що можна зробити, щоб не тягати важенні лійки, - поливати зі шланга. Багато хто так і роблять, підключивши шланг прямо до водопроводу. Вода холодна, а значить, рослини можуть захворіти фітофторозом або іншими вірусними, грибковими інфекціями. Доведеться їх лікувати.
Але повернемося до воді, якою ми поливаємо. Вода повинна бути теплою. Для її нагріву простіше всього використовувати бочку. Вода в ній за день нагрівається якраз до потрібної температури і без будь-якої допомоги з вашого боку. Якщо залучити до роботи насос (наприклад, «Малюк»), полив виробляти легше. У бочку також додаються всі потрібні препарати серії «Сяйво», Хелати, ЛигноГуматы, або стимулятори росту. Такого «обіду» ваш сад буде тільки радий. При необхідності можна внести препарати біозахисту та провести обприскування потрібних культур, не беручи «важкого в руки, а дурного в голову». Для цього достатньо змінити діаметр поливального отвори в насадці на шлангу. Насос, опущений в бочку, створює достатній тиск, і обприскувати можна навіть дерева висотою до 5 м. Але на полив все одно йде той же час. Ви запитаєте, як же бути? Багато садівники майстрували, придумували, але найчастіше стикалися з численними недоліками своїх конструкцій.
Інша справа — вибір сучасних садівників: системи кабельного зрошення Т-ТАРІ (Sab-ТАРІ ). Мільйони бобін Т-ТАРІ вже встановлені у всьому світі: на полях, у садах, розсадниках і теплицях. Система крапельного зрошення Т-Тарі призначена для використання як на особистих дачних ділянках, так і для промислових цілей. Простота монтажу системи, висока надійність і можливість наземного і підземного застосування, постійна доставка води і добрив до самих коренів рослини роблять цю систему найбільш привабливою для використання.
|