Ніяких практичних порад щодо самостійного монтажу люстри на натяжна стеля даватися не буде – це має робитися тільки майстрами і виключно перед підвіскою стельового полотна.
Для установки люстри заздалегідь готується і підвішується до плити перекриття монтажна платформа, нижній зріз якої повинен припадати на плановану висоту натягиваемого полотна. Виходячи з розташування цієї застави платформи майстри повинні самі вирізати і належним чином обробити отвори, зміцнивши їх краю, через які і будуть проходити дроти і кріпильні деталі.
Спроби самостійно прорізати отвори для того, щоб повісити люстру на вже встановленому натяжній стелі, з використанням прийомів роботи по типу гіпсокартонної стелі, ні до чого доброго не приведуть.
З імовірністю, близькою до 100%, вони приречені на невдачу. Жалюгідним, але закономірним підсумком такої самодіяльності стане необхідність повної заміни полотна.
Після того як майстри закінчать роботу, залишивши для люстри і кріплення необхідні укріплені спеціальними люверсами отвори, монтаж світильника проводиться з максимальною акуратністю, щоб ні в якому разі не допустити розриву або проколу поверхні.
На натяжній стелі краще використовувати підвісний варіант люстри, щоб лампи не були в безпосередній близькості від полотна. Подобрать люстру у великій кількості можна в інтернет магазині люстр і світильників - Е14. Крім того, звичайні лампи розжарювання, «галогенки» або люмінесцентні «економки» для цих цілей не підійдуть – вони швидко зіпсують декоративність стельового покриття. Стало бути, щоб стеля максимально довго зберігав свою привабливість, необхідні виключно світлодіодні моделі.
|