Головна » 2018 » Март » 1 » Будівництво мереж теплопроводу
18:57
Будівництво мереж теплопроводу

Прокладання теплопроводів слід виконувати потоковим методом з пооперационной розбивкою бригади на ланки для влаштування основи, дренажу, монтажу камер, нерухомих опор теплопроводу і засипки його. Траншеї під попутний дренаж і теплопровідності відривають одночасно.

Монтаж теплопроводів ведуть при діючому дренажі.

Перше випробування слід проводити на окремих вузлах мережі в міру закінчення ландшафтних робіт, до засипки траншей або до закриття непрохідних каналів. Остаточне випробування слід проводити після завершення будівельних робіт і монтажу всього обладнання трубопроводу (засувок, компенсаторів, повітряних кранів і ін.), Передбаченого проектом.

Покладену мережу з усіма підключеннями після засипки траншеї, прибирання залишився грунту і матеріалів, відновлення дорожніх покриттів здають на баланс замовнику за актом. При прокладанні теплових мереж передбачається піщана ліжко по земляному основи. При несприятливих інженерно-геологічних умовах підставу виконують відповідно до проекту.

Поперечні перерізи теплопроводів наводяться в спеціальних таблицях. Підстава під теплопроводи в каналах виконують аналогічно основи при безканальної прокладці. Для запобігання теплопроводів від пошкодження при появі температурних напружень усувають компенсатори (П-подібні і сальникові). Розтяжку П-подібного компенсатора на значення, задане в проекті, виробляють, як правило, одночасно з обох його сторін в стиках, найближчих до нерухомих опор. Про виконання розтяжки компенсатора необхідно скласти акт.

Сальникові сталеві компенсатори застосовують в теплових мережах при тиску теплоносія до 1,6 МПа. Сальникові компенсатори бувають односторонні і двосторонні. Установча довжина і розрахункова компенсує здатність сальникових компенсаторів залежать від умовного проходу його діаметра.

При установці сальникового компенсатора під час монтажу слід залишати монтажний зазор в залежності від вказівок проекту, температури грунту. Залізобетонні елементи опор повинні відповідати наступним вимогам:

не мати тріщин і відколів;
мати монтажні петлі;
мати непорушену гідроізоляцію металевих і залізобетонних елементів;
виключати вільне переміщення труб.

Шви між окремими залізобетонними елементами слід закладати розчином або бетонною сумішшю марки 250 влітку і марки 300 взимку. Монтажні петлі повинні бути замонолічена. Після установки нерухомих опор котлован слід засипати піском з поливанням водою і пошаровим трамбуванням.

Переглядів: 639
Пошук

Календар
«  Март 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Архів записів
Реклама
Статистика


Інформер

Зворотній зв'язок

Business-Key Top Sites HotLog