Головна » 2015 » Март » 26 » Будівництво лазень ХАМАМ: СХІДНЕ ТЕПЛО
12:48
Будівництво лазень ХАМАМ: СХІДНЕ ТЕПЛО
Розташувати таку лазню можна практично в будь-якому місці вашого житла, причому не тільки в приватному будинку, але і в квартирі, звичайно, якщо вона має достатні розміри. Адже крім самого приміщення лазні необхідно передбачити місце для технічного блоку, де буде знаходитись обладнання. Зображення праворуч демонструють етапи будівництва хаммама в приватному будинку.

У будівництві хаммама багато нюансів і складнощів, тому виконувати цю роботу повинні фахівці.
Але знати деякі деталі, які допоможуть вибрати підрядчика і контролювати процес робіт, можна і потрібно.

Хороша фірма запропонує послуги по виміру приміщення майбутньої лазні, визначення її планування, підбору необхідного устаткування і формування дизайнерських ідей та комплексного вирішення інтер'єру лазні в цілому. До технічної складової хаммама пред'являються деякі вимоги.
Зокрема, слід передбачити наявність гарячого водопостачання в технічному приміщенні, окремий контур витяжної вентиляції з висновком конденсату в каналізацію і досить потужне електропостачання.

Висота стелі приміщення турецької лазні повинна бути близько 2,7 м. Для більшої комфортності перебування в хаммаме компанії пропонують установку додаткового обладнання. Наприклад, в комплектацію аромагенератора (або автомата для впорскування есенцій) входить колба, пульт управління і концентрат ефірного масла. Працює цей пристрій за заданої вами програми. Можуть бути встановлені вологостійкі аудіоколонки, розраховані для роботи в умовах великої вологості і високої температури.

Музика та звуки природи допоможуть розслабитися.
Для створення ефекту «зоряного неба» застосовується світловий проектор, цветофильтр і система оптичних кабелів. В результаті пар в приміщенні світиться, змінюючи колір. І нарешті, не зайвим буде і автомат для промивання та дезінфекції, який через годину після роботи лазні автоматично миє її, розбризкуючи дезінфікуючий засіб по всьому приміщенню і промиваючи його водою.

Стіни лазні зараз виготовляються з легких композитних плит, які забезпечують достатню ступінь звуко-, гідро - і теплоізоляції приміщення. З того ж матеріалу можуть бути виготовлені купол стелі і сидіння. Для обігріву прокладаються тонкі металопластикові трубопроводи, по яких циркулює гаряча вода. В технічному приміщенні встановлюється невеликий казан. Стіни прогрівати необов'язково, достатньо водяних контурів, розлучених під підлогою, ложем і сидіннями.
Для підкреслення східного стилю і багатства обробки зазвичай використовується мозаїка, керамічна плитка і натуральний мармур.
Переглядів: 911
Пошук

Календар
«  Март 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Архів записів
Реклама
Статистика


Інформер

Зворотній зв'язок

Business-Key Top Sites HotLog