Як правило в підключенні накопичувального бойлера немає особливостей і зазвичай його можна підключити і в звичайну розетку, з одним лише ісключеніем- підключати слід його відключеним, т. Е. Кнопки або регулятор температури слід вивести в відключене стан або вивести на мінімум соответственно.
Собственно цим я хотів сказати що ви можете впорається і без електріка.Но все ж ряд особливостей по підключенню я скажу в цій статті.
Перше це- потужність, якщо вона 1.5-2 кВт, то можете сміливо підключати самі навіть в розетку. Якщо ж потужність перевищує 2+ кВт, то я б вважав за підключення в розетку тимчасовим, до першого ремонта.Кроме цього якщо ви вирішили самі все ж підключити без розетки, то я б рекомендував наявність комутаційного автомата, незважаючи на те що бойлер відключається і без нього . І не дивлячись на те що крайньої необхідності в ньому (автоматі) немає, вимкнути його за вашим бажанням все таки я вважаю удобним.По розташуванню його, я вважаю місце повинно бути скоріше менш помітним, ніж зручним, але вибір завжди за господарем.
Ще вважаю бажаним установку УЗО, якщо ви хочете убезпечити себе і близьких від всіляких ситуацій. Детальніше про УЗО можна прочитати в моїй статті УЗО і діфавтомат.
При покупці накопичувального бойлера ви повинні розуміти, що даний агрегат потребує обслуговування, і рано чи пізно (але не пізніше ніж через 2 роки), але вам (або сервісним службам) доведеться його чистити, міняти магнієвий анод і т.д., по -етому не буде зайвим ще до установки передбачити можливість зручного доступу до нього.
Починаючи статтю я свідомо оминув типи бойлерів (накопичувальний або проточний), і не буду пояснювати чому саме накопичувальний (довго, та й не має особливого значення), накопичувальний і все! У більшості випадків бойлери люди ставлять в квартирах і проводка там витримує накопичувальні з легкістю. Серед розмаїття, представлені нам на ринку, виробників і цін, можна відзначити і обсяг накопичувальних баків-50 і 80 літрів, я маю на увазі ходові, популярні.
|