Вимикачі даного зразка служать для запобігання перевантаження електромережі і коротких замикань. Небезпечна ситуація в електромережі виникає коли навантаження починає перевищувати встановлені норми і коротких замикань в електромережі. Щоб зрозуміти як саме цей прилад може вам допомогти в подібній ситуації потрібно зрозуміти принцип роботи та будова приладу.
Основними вузлами автоматичних вимикачів є:
1. дугогасна камера. 2. тепловий розчіплювач. 3. електромагнітний розчіплювач. 4. механізм розчеплення. 5. важіль управління. 6. з'єднувальні пристрої. 7. приєднувальні пристрої.
Здається так багато дрібниць але якість саме в них. При виборі автоматичного вимикача необхідно зробити правильний вибір. Потрібно дивитися на його показники по наступним категоріям і порядку: 1) за навантаження проводці; 2) по проводці автомата. Напруга струму автомата повинно бути менше гранично витриманою напруги струму дроти. Дані пристрої розрізняються не тільки по напрузі а ще і є літерні позначення.
А - означає, що даний прилад ставиться для захисту довгих електро ланцюгів. В - призначається для симетричних ланцюгів загального користування. З - мережа в основному використовується для освітлення. D - двигуна з великими пусковими струмами. K - ланцюга з індикаторною навантаженням. Z - електронні пристрої.
Найбільш часто зустрічаються автомати типу, оскільки це пояснюється їх поведінкою при короткому замиканні, адже витримка до навантажень у типу З набагато вище ніж скажімо у типу Ст.
Купить автоматические выключатели ElectroTorg.
|