Головна » 2015 » Февраль » 17 » 7 міфів про оренду житла
07:49
7 міфів про оренду житла

Будь-який власник підраховує, скільки потрібно здавати свою квартиру, а орендар сподівається знайти кращий варіант за найнижчу ціну. Господар квартири впевнений, що зможе виселити квартиронаймача в будь-який час, а орендар - що йому ніколи не піднімуть вартість оренди. Але є нюанси, які обом сторонам потрібно врахувати.

Багато здають і знімають квартиру без участі ріелторів, тому укладення договору для більшості - зайва трата часу. Мовляв, у суді все одно цей «папірець» не допоможе. І це найголовніше оману на ринку оренди. Адже тільки договір - це гарант спокою, як для власника квартири, так і для орендаря. Все, що прописано в договорі, буде мати значення, якщо справа дійде до суду.

«Головний спосіб мінімізації своїх ризиків при вступі на орендні відношення - це укладення письмового договору, в якому максимально детально описані всі умови проживання», - попереджає Наталія Сивко, керуючий директор компанії «Міель-Оренда».

Наприклад, договором орендар може підстрахуватися від раптового підвищення орендної плати власником, прописавши чіткі цифри і всі можливості підвищення вартості оренди. «Останнім часом з-за високого курсу валют, зростання цін на товари і послуги ЖКГ орендодавці роблять спроби підвищити орендну плату, однак, якщо договором передбачена фіксована ставка, то вона діє до закінчення строку дії договору», - підкреслюють фахівці департаменту оренди квартир «Інком-Нерухомість».

Переглядів: 836
Пошук

Календар
«  Февраль 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728

Архів записів
Реклама
Статистика


Інформер

Зворотній зв'язок

Business-Key Top Sites HotLog