1. У першу чергу проводяться найбрудніші роботи. Це демонтаж старих настінних і підлогових покриттів, розмивання поверхонь, вивезення сміття та прибирання пилу і бруду. Робити це в самому початку ремонтних робіт слід з двох причин: по-перше, пил і бруд можуть зіпсувати або, у всякому разі, забруднити оздоблювальні матеріали, використовувані надалі, а по-друге, в вычищенном від зайвого сміття приміщенні простіше працювати – нічого не заважає і не валяється під ногами. Крім демонтажу до брудних робіт відноситься також заміна вікон, отже, проводити такі роботи потрібно відразу ж після вивезення сміття.
2. Наступним етапом ремонту є розводка водопровідних і опалювальних труб, а також електропроводки. Вода, тепло і світло служать не тільки найважливішими факторами для нашого комфортного існування, але ще й джерелом серйозних проблем при неправильному монтажі комунікацій. Тому до виконання саме цього етапу ремонтних робіт…
3. Другим кроком повинно служити облаштув... Читати далі »
Обов'язкові правила при монтажі гіпсокартонних стель ,перевірені мною часом... На початку своєї діяльності багато помилявся,навіть враховуючи німецьку технологію, з'являлися тріщини. Технологія системи KNAUF розрахована з урахуванням профілів з відповідною товщиною металопрокату (що у нас не реально). Враховуючи економічну ситуацію, металопрофіль у нас виробляють трохи товщі крышичек від Nescafe.Тому вношу в систему KNAUF перевірені мною і роками зміни і обов'язкові нюанси,при не дотриманні яких з'являться тріщини, довговічність і якість стелі буде бажати кращого.
Починаючи монтаж гіпсокартонної стелі (ДП) необхідно скласти схему профілів, кріпильних складових і направлення листів гіпсокартону. Це економить час,не потрібно в процесі обдумувати наступний крок або повертатися назад в разі помилки. Наведу приклад монтажу ДП 5 на 3 метри т. е 15м2. За допомогою водяного рівня відбити периметр приміщення, знайти найнижчий кут панелі і відступити 4-5см для монтажу присті... Читати далі »